Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? (fogszabályzós...

Ez normális? (fogszabályzós kérdés)

Figyelt kérdés

Már van a felső fogsoromon fogszabályzó,ezért már nagyjából tudom,milyen érzés egy-egy beavatkozás,de ez most meglep.

Az alsó fogsoromra szerdán teszik fel,tegnap délelőtt helyeztek pár gumikarikát a fogaim közé,hogy legyen majd hely a gyűrűknek. Normális "tüneteim" voltak,csak kellemetlen volt,és olyan volt,mintha kaja lenne a fogaim között.

Ma reggel felkeltem,konkrétan már fáj,még akkor is,ha nem szorítom össze a fogaimat.

Ez most miért van? Azért,mert tágítja a helyet,vagy mert az ínyembe jól belevág?

Kissé hülye kérdés,de köszi a válaszokat előre is!



2018. júl. 17. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg is-is. Az ínyed még pluszban begyulladhatott attól, hogy belenyomódik a gumikarika. Bírd ki valahogy holnapig, kitartás :-)

2018. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem holnapig. Holnap csinálom meg a forgalmi vizsgát 11-kor,előtte meg azért nem megyek el,mert akkor meg fájna a sisak alatt az egész fogsorom.

Tehát valahogyan ott még ki kell bírnom. Utána viszont már nincs rendelés,ezért csütörtökön fogják kivenni.

Addig meg b.a.szhatom ezzel....

2018. júl. 17. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt és rettenetesen fájt, de ki kellett bírni.
2018. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most már enyhült a normál fájdalomra. Mikor ma olyan dél körül ettem,meg előtte is annyira rettenetesen fájt,hogy szinte könnyeztem tőle. A kajálás meg rátett egy lapáttal. Na az nem a normális kategóriába tartozott.

A legutóbbi étkezésemnél is fájt,de nem úgy,mint akkor.

Péntekre tették át az időpontot... Addig hátha kipotyog ez a fos. :D

2018. júl. 17. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egész fogszabályzási folyamatom alatt az volt a legborzasztóbb élményem, ugyanúgy fájt, mint neked. Enni se tudtam rendes kaját, a fogszabályzó felrakása után meg igen, sokkal rosszabb volt a tágító gumi.
2018. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát,szerintem is ez a legrosszabb.

Főleg azon a bizonyos napon pokoli volt,ugye mérséklődött a normális tartományba.

Akkor pokolian fájt. Lehet,hogy jót álmodtam,aztán a nyáltól jól megszívta magát. :D

2018. júl. 18. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor kibírtad?
2018. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát,mivel nem haltam meg.... :D

Csak akkor volt intenzív a fájdalom,most már jól vagyok.

2018. júl. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!