Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek távolították már el...

Akinek távolították már el bölcsességfogát - nem altatásban -, milyen élmény volt? Nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ideig tart? Éreztetek fájdalmat?

2018. júl. 22. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25 perc volt varrással együtt. A műtét nem fájt, utána jó pár napig igen, valamint 3-szorosára dagadt az arcom jegelés ellenére is.
2018. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az egészben az volt, hogy utána 1 óra volt busszal amig hazaértünk, de még vérzett közben :/ Aztán kb 1 hétig nagyon be volt dagadva,de nekem egyszerre 2-t húztak ki.
2018. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyű volt, többet nem vállalnám be.
2018. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
uhh :/
2018. júl. 22. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Szóval utólag azt mondanám, ha NINCSEN rá panaszod, CSAK orvosi javaslatra szedetnéd ki, akkor ne. Nekem 10 éve okoz gondot, időnként komoly mennyiségű fájdalomcsillapítót szedek rá, az előtte lévő fogam is rámegy, úgy néz ki, szóval van ennek kockázata. Míg a többi bölcsfogam - amit orvosi javallatra szintén ki akarnak műttetni - köszöni szépen úgy van azóta is, 25 éve lassan, és nem okozott semmi panaszt.
2018. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az alsó 25 perc volt és a gyulladt gyökérnél bizony fájt kicsit. Nem nagyon, de meg kellett állni.


A felső 5 perc, fájdalommentes.


Gyógyulás: hazamentem, jég az arcomra, három napig pépeset ettem, de ennyi. Negyedik naptól már ehettem bármit, ha belement, az kiöblítettem, fertőződés nem volt.

2018. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

5-ös, meg is érdemled, ha 10 éve szenvedsz, ahelyett, hogy elmennél megnézetni, MIÉRT fáj, mert nem normális.


Nekem már hármat szedtek ki, soha nem volt vele baj, pedig már doki csinálta.

2018. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fél óra volt varrással együtt, csak egy kis feszítést éreztem, de ha rosszabb lett volna, amiatt sem hisztikéltem volna, magas a fájdalomküszöböm. Az első napokban kívül-belül jegeltem az arcomat, csak egy kicsit dagadt be, rendesen tudtam rágni már aznap is, nem volt szájzáram. A varrat feszült csak, az kellemetlen érzés.
2018. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: Elmentem, vonogatják a vállukat, nem tudják.
2018. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7: Illetve az egyik azt mondta, azért, mert világos bőrű vagyok, azért vagyok ilyen érzékeny...

Kösszép.

2018. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!