Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál, lehetséges hogy...

Fogorvosnál, lehetséges hogy altatást kérjünk? Mondjuk egy foghúzás idejére? SZtk-ban lehetséges? Vagy nem? és magándokinál?

Figyelt kérdés
egyszer láttam egy filmet ,amiben elaltatták a pácienst, és úgy végezték a beavatkozást . Ez lehetséges , vagy csak filmben?
2010. jún. 19. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Foghúzásnál biztosan nem... Egy átlagos rendelő nincs felszerelve a megfelelő eszközökkel ehhez, ráadásul szükségtelenül terhelné a páciens szervezetét az altatás. Nem olyan jó dolog az. Mellesleg, akkor ki tartaná nyitva a szád?
2010. jún. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia.Igen lehetséges.Igaz inkább magán és maszekok vállalják.De van veszélye is.Ja és arról nem is beszélve hogy drága.Az altatás 25-60ezerig is terjedhet meg még kb 10-15-20 ezer a húzás.Attól függ műtéti eltávolitás e.Én is félek mégis mennem kell majd.Googlezz rá fogászat altatásban.Ott mindent megtalálhatsz.De nyugi én is szörnyen félek bedobok egy nyugibogyót (igaz még úgy is para kicsit)De ha én kibirom tuti te jobban túléled:D

Kitartást neked.

Minden rendben lesz.

2010. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez nevetséges! Egy egyszerű érzéstelenítéssal simán ki lehet bírni a foghúzást. Nem kell nyafogni, nem fog fájni, maximum kellemetlen érzés lesz, de nem tart tovább 10mp-nél.
2010. jún. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 19. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
ne hisztizz már:D engem most varrtak össze a fejemen, érzéstelenítéssel, egy foghúzás semmi
2010. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok.Nem szabad igy lehurrogni senkit hisz biztos van olyan amitől ti is nagyon féltek.Én megértem őt hisz én is fosok.(ja 2eske vagyok)Ne keseredj el (kérdező) ha esetleg megadsz egy elérhetőséget tudok ajánlani egy jó helyet(ha Pest környéki vagy)addig is kitartás:)Ha tudok segiteni szeretnék neked.
2010. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ahol az altatás kerül százezerbe
2014. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik fogad?
2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!