Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek várjak másfél...

Szerintetek várjak másfél hónapot a körzeti fogorvosra vagy tömessem be hamarabb egy magánrendelőbe a lyukas fogaim?

Figyelt kérdés
Az előbbi (ha jól tudom) ingyenes, viszont elég sokat kell rá várni. Másfél hónapot várhatok vele, vagy az alatt nagyon tönkre megy?

2018. júl. 23. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
várhatsz hacsak nem fáj, hisz már jó ideje lyukas ha eddig bírtad akkor ennyit még várhatsz illetőleg a magán is majd lehet 1 hónapra ad időpontot, de ki az aki ingyér jó tömést csinál szerintem ilyen nincsen
2018. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mér? Tegnap jukadt ki valamennyi?
2018. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánba is van, hogy csak 2 hét múlva tudnak időpontot adni vagy (bár ez is kevesebb mint az 1 hónap).

Én mégis a magánt választanám, körzetivel sajnos megjártam. Hónapokig jártam, olyan sokat kellett várnom 2 időpont között, volt, hogy elküldött előre megbeszélt időpontról ( mondván sok fogfájós érkezett soron kívül). Amiket megcsinált meg pár hét múlva fájni kezdtek. Magánba mentek, el volt hűlve a doki, hogy ki csinálta ezt a munkát, orálkamerával megmutatta, a szomszédos fogakra ráfolyt a kompozit tömés és úgy hagyta, rések a tömés és a fog között, szuvas részeket is hagyott és volt olyan fog amiben az ideiglenes tömésből is maradt :S

Nemcsoda egy-egy fogat összedobott 5 perc alatt. A másik fogorvosnak meg tartott 40 percig egy fog, de azzal nincs is gond azóta se...

2018. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes világ....

A fogorvosok mind azt akarja menjél magánba. Ad 1, akkor jó a magándokiknak. Ad 2, neki is kevesebb a munkája....

Az én fogorvosomnál is 2-3 hét mire sorra kerül az ember. Egy a bosszantó, hogy rendelésidő pl 17 óráig van akkor az uccsó ember 15:30ra kap, utána már nem is lehet kapni időpontot....


Még jó hogy fizetjük a tb-t...közben meg ha jót akarsz mész magánba....

2018. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!