Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet valamilyen támogatást...

Lehet valamilyen támogatást kérni a fogpótlásra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mostani dolog kb 7 éves korom óta rosszak a fogaim,és szenvedek is rendessen,apámtól örököltem a rossz fogazatot,közölte is a gyerekfogorvos hogy porladnak a fogaim nos ezt nem értem honnan tudta ezt már 7 évesen de mindegy is,nos ez most bejött tegnap reggel ettem a kenyeret mikor észrevettem egy darabkát a számban tudtam egy fogdarabka az volt!

Elbőgtem magam kész voltam !Ráadásul elöl !😢😢😢😢😢

A felső fogaim közül szinte egyik sem élő fog mind gyökérkezelt már😈😈😢

A lényeget nem irtam 36 éves vagyok 3 gyereket szültem!

Tehát valami segítséget esetleg tudna mondani valaki?

Mert gyanítom ez még nem a vége még lesz bajom a fogaimmal,de fogatlanul meg elég gáz vagyok és persze a párom elött is szégyellem!!😢

Ja és most pl aug 14.én tudok menni fogorvoshoz mivel szabin van mindenki,van egy magán fogorvosunk is egy tündéri de ő is szabin van és a konzultáció 15 000ft minimum,őt hagyjuk a végére hogy ha tényleg beüt a krakk akkor megyünk hozzá végső esetben!!Tehát nagyon rossz a helyzet !!

Nagyon köszönöm


2018. júl. 26. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon...

Koronával kéne próbálkozni.

2018. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A korona is pénzbe kerül nem?
2018. júl. 26. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, de sokkal olcsóbb, mint egy komplett fogat pótolni.


Azonban ehhez tényleg egy profi kivizsgálás szükséges, hogy megtudják állapítani, hogy tényleg porladnak-e a fogaid? (Mivel akkor a korona csak pénzkidobás, hiszen a csonk ugyanúgy porladni fog és sokkal gyorsabban)


Ezután egy orvos tanácsát kérni, hogy mi volna költség/haszon szempontjából a legjobb választás.


Támogatás sajnos nem jár.. általában az a főszabály, hogy ami nem veszélyezteti az életed és csak esztétikai szempont, arra nincs támogatás.

2018. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy a csonk van csak meg!!

De van egy fogam amibe csapot raktak és azt is a csonkba rakták de rendszeresen le is jön!!

2018. júl. 26. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs támogatás.

3 megoldás van.

Vagy koronát csináltatsz, vagy implantátum, vagy kivehető fogsor.

Ezek közül sajna egyik sem jó de a legjobb a korona mert ott megmaradnak a fogaid csak le kell csiszolni. Az implantnál ki kell húzni és a kivehetősnél is.

2018. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó


A

És adsz hozzá lóvét is ??

Mint irtam ez volt a fő ok hogy nincs pénzem rá!!

Nem viccnől irtam!!

2018. júl. 26. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

S miért velünk kell bunkózni?

Mert őszinték vagyunk és próbálunk segíteni.. vagy mégis mit vársz? Hogy kifizeti számodra valaki?


Elmondtuk, hogy nincs rá támogatás, mivel nem veszélyezteti az életed.

2018. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adjon neked rá pénzt a hóhér az. Micsoda egy paraszt vagy. Mi itt leírejuk neked normálisan hogy mi van te meg leugatsz minket. Hát akkor így jártál! :D
2018. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!