Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelvlökéses nyeléssel meddig...

Nyelvlökéses nyeléssel meddig tudnám kihúzni?

Figyelt kérdés

Régen már kis korom óta van nyelvlökéses nyelésem, de sose tudtam leszokni róla. Úgy döntöttünk, hogy felrakatunk nekem egy fogszabályozót, de ennek az volt az ára, hogy négy egészséges fogamat ki kellett húzni. Az orvos egy év után leszedte, és nagyon meg voltam elégedve az eredménnyel. Viszont fél év után elkezdtem észrevenni, hogy valamiért kezdenek nagyobb rések lenni az első két felső fogam mögött. Akkor jöttem rá, nekem még mindig meg van ez a "fogyatékom".

Most itt vagyok 18 évesen ugyan ezzel a rossz szokással, aggódva azon, hogy kell-e mégx1 fogszabályozót hordanom?



2018. júl. 26. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem egy orvossal beszéled meg?
2018. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert az orvosom gondolkodás nélkül felrakatná az új fogszabályozót miközben közel sem biztos, hogy szükséges lenne (emellett nem kerül kevésbe). Amikor régen levették rólam, még kellett volna hordanom egy éjszakait, de miután az már eltört, azt mondta nem kell tovább hordanom azt sem. Pedig sajna nagyon úgy tűnik kellett volna. Így már nem igazán bízom az orvosomban, meg különben sem érdekli őt mennyit fizetünk egy ilyen "mulatságért".
2018. júl. 26. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaptál utána éjszakai fogszabályzót (sínt)?
2018. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom hogy eltört. Hát akkor csináltatni kellett volna újat amit elvileg 2x annyi ideig kell hordani mint amennyi ideig fent volt a rendes fogszabályzó.
2018. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na pontosan ezért nem kérem ki az orvosom véleményét. Őt sem érdekli más, csak hogy minél több pénzt kicsikarhasson a páciense kezei közül.
2018. júl. 26. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress meg egy másik orvost!
2018. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor talán másik orvost kellett volna keresni.
2018. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2018. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!