Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti ilyen bölcsességfogakkal...

Ti ilyen bölcsességfogakkal bevállalnátok a műtétet? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Régóta szeretnék fogszabályzót, mert nagyon összetorlódtak a metsző és szemfogaim, viszont félek a bölcsességfog műtéttől. Ti bevállalnátok a műtétet? Sérülhet ideg szerintetek a röntgen felvétel alapján? Ha semmi egészségügyi oka nincsen, csak azért szeretné, hogy jobban nézzen ki a fogsorom, megéri?



2018. júl. 29. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan ugyanígy nézett ki, mintha a sajátomat látnám. Hiába rakatnál fogszabályzót, újra összetorlódnának a fogaid, nálam sajnos ez történt. Később okozhatnak problémát a bölcsességfogaid, így mindenképp ki kell műteni mind a négyet.
2018. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(
2018. júl. 29. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az alsó bölcsességfogaid gyökerei ott vannak az idegcsatornánál, ha kiműteted akkor nagyon jól nézd meg hogy kire bízod rá. De ha az előtte lévő fogat huzatod ki az is lehet megoldás ha nagyobb gondok lesznek vele.
2018. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt. kiszedettem mindkettőt alul. elég szar volt utána 1-1 hét
2018. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol műtetted? Tudnál valakit ajánlani?
2018. júl. 29. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Eleg rossz helyen vannak a bölcsesség fogaid :S

Fogszabályozásnál muszaj lesz kiszedned mind a 4-et, hogy kesobb ne legyen problema.

2018. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindenképpen huzasd ki őket. Mindet. Nem lesz olyan vészes mint ahogy azt gondolod nyugi. Nekem volt ennél ezerszer durvább gondom és meg se kottyant pedig lány vagyok.
2018. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Téged hol műtöttek? :)
2018. aug. 2. 13:48
 9/10 anonim válasza:
Kedves 3. válaszoló! az idegcsatorna az tényleg az a vastag vonal a gyökérnél? mert ha igen, akkor minden bölcsességfog, aminek van már gyökere, hozzá érhet, hiszen az idegcsatorna nem fekszik olyan mélyen.
2018. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Panoráma röntgen alapján lehet látni, van akinek nem ér hozzá.
2018. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!