Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg meg kell várnom, hogy...

Tényleg meg kell várnom, hogy kinőjön a bölcsességfog, ha már 2 éve nem sikerül és fáj?!

Figyelt kérdés

Be van gyulladva.


Már régóta mondom anyámnak, de hiába, minden fillért is sajn rá. Titokban meg nem tudom...


Kisgyerekként ugyanígy tett csak a lyukas foggal, "tejfog az ki fog esni", aztán húzás lett a vége...



Annyira bírom, hogy rá kell hallgatni.


2018. júl. 31. 22:18
 1/6 Skatebird ***** válasza:
Szájsebésteten felvágják, kivésik, ha elmész, de nekem utána két hónapig nem tudott begyógyulni a gyulladás miatt. A teafaolaj segített, állti keserű, de megéri kenegetni, próbáld ki. Bármelyik gyógyszertárban, herbáriában kapsz. Jobbulást!
2018. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet vetetni most is. Fogorvos (körzeti) megnézi. Kell röntgen, lehet ki sem tud nőni, mert rosszul áll stb. Ezután ingyen kiveszi, nem vési (mostanában már nem így távolítják el). Vagy ha nem tudja ő megoldani tovabbküld szájsebészetre. Ingyenes minden része a dolognak.
2018. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36 évesen még mindig nem nőtt ki az egyik bölcsességfogam, szóval elég felelőtlen dolog arra várni, hogy kint legyen a fog.
2018. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 ki se tudott nőni,mert a fogsorom felé jött volna. Röntgent csináltak, látták mi a gond. Évek teltek el a két fog eltávolítása között, mert egyszerre nem vették ki (panaszt se egyszerre okoztak). A szájsebészeten tudták kivenni, mivel vágni kellett. Miután kiszedték a varratokat, semmi bajom nem volt.

2018. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, hogy már megint itt vagy!


Idióta kis éltképtelen...

2018. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmész a körzetihez, aki ad beutalót a szájsebészetre, ott kiveszik ingyen.

De ezt már leírták, szóval nem tudom, hogy miért emelted ki és milyen választ vársz még...

2018. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!