Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb 1 hónapja röntgen során...

Kb 1 hónapja röntgen során kiderült, hofy ciszta van a az alsó fogamnál, elől. Nem tudom, mióta. Októberre kaptam időpontot, az nagyon soká?

Figyelt kérdés
Úgy aggódom. Mègiscsak egy góc. Majd próbálkozom, hogy ügyeletre megyek be annál a fogászatnál. Vagy nem néznének sunyinak? Hogy kértem idópontot, de végül ügyeletre megyek be?

2018. aug. 1. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Szia

Nem vagyok fogorvos, ugyhogy nem feltetlenul mondok jot, de nekem is volt mar cisztam.

Nekem ugy derult ki, hogy azt a fogat amin volt gyokerkezeltek elotte, majd a rontgeten latszott es egy het mulva mutottek is, viszont en alapbol egy hatalmas, gennyes duzzanattal mentem oda ami nagyon fajt, a fogam olyan volt mintha leszakadt volna a vegere, csak hozzaertem es lifegett (ez valszeg azert volt mert allt a gennyben gyakorlatilag, meg a ciszta is nyomta) szoval nekem nagy szerencse is kellett ahhoz hogy megmaradjon a fog.

Lehet a te cisztad olyan kicsi egyelore es olyan helyen van ami a fogra nem veszelyes, nekem tobb mint egy evvel elotte is jelentkeztek tunetei csak nem ismertem fel idoben, szoval lehet te annyira az elejen vagy hogy meg nincs veszely :)

2018. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elozo vagyok

Nekem volt egy laza ket oras mutetem belole, gondolom neked is kelleni fog majd. Ha fajna szerintem be tudsz menni kerni hamarabbi idopontot, bar muteni nem allnak neki valszeg meg akkor de addig ne aggodj :)

2018. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valamennyire megnygodtam. Nem fáj egyébként. Addig még próbálok korábbi időponthoz jutni valahol más fogászaton esetleg.
2018. aug. 2. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!