Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti hogyan gyozitek le a...

Ti hogyan gyozitek le a fogorvostol valo felelmeteket? Az injekciotol, tomestol, stb.

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért, hogy? Úgy, hogy a fogam sokkal jobban fáj, mint amit az orvos csinál.

Amúgy meg az injekció sokkal kevésbé fáj, mint egy fog, utána a többit pedig már nem érzed.

2018. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy ha nem mennék az sokkal rosszabb lenne egy idő után mintha időben elmegyek
2018. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jó a doki, akkor nem kell félni. Simán kibírható.
2018. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem én szoktam győzni. A fogfájás nyer mindig. Azt kell megelőzni, na ez a feladat nem megy sok embernek.
2018. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es az injekcio nem faj?
2018. aug. 3. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első pár alkalom nehéz volt, de utána már meg se kottyan. Ha fáj, úgyis elmegyek, mert ki bírja a szenvedést? A szuri egy másodperc, ha ügyes a doki, nem is érzed annyira, utána meg már semmit sem érzel.


Mióta 2,5 órán át műtöttek ki két letört fogamat a szájsebészeten, azóta nem félek a fogorvostól. Azóta már egy bölcsességfogamat is kiszedték, azt is túl lehet élni.

2018. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1,5 honappal ezelött akár én is kérdezhettem volna ezt. Szégyellem, de kb 12-13 éve nem voltam, akkor voltam 15-16 éves. Igy felnöttként már zavart, fogkövem volt, nagyon sok, folyton begyulladt az inyem. Eröt vettem magamond, remegve, de elmentem egy magánfogászatra.


Ennyi idö után sokat változott a technika, és persze a fogdokim is más, mint tizenévesen az sztk - s akitöl féltem is.


Ezt ugy irom, h csak egy állspotfelmérésen voltam, egy fogkö leszedésen és egy fogam furtak és tömtek. Nem mondom h nem izgulok, de tudom h nem fog fájni, és talán egyszer nekem is szép fogaim lesznek.


Jah, és elöször bekente az inyemet egy gyümálcsizü zselével, ami elzsibbasztotta annyira, h alig éreztem a szurit, tehát tényleg nem kell félni, csak jo doki kell, és nem kell sporolni rajta.

2018. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Vannak fogorvosok akiktől tartani kell, Magyarországon is rengeteg az ilyen csak itt valami miatt nem sittelik le őket.


[link]


Maga a kezelés nem fog fájni az injekciótól, majd ha elmúlik a hatása akkor lesznek problémák. Vagy ha gyökérkezelésnél fertőzötten hagyja a gyökércsatornákat és góc alakul ki a gyökércsúcsnál az eleve veszélyezteti az általános egészségi állapotod.

2018. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat jártam hozzá egy időben, és pár év alatt magától elmúlt. Főleg amikor láttam az életben, hogy mennyivel rosszabb dolgok is vannak, és milyen szerencsés vagyok másokhoz képest, hogy csak ennyit kell elviselnem.
2018. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Van akinek épp elég baj ha tönkreteszik a fogait. Nyugaton ezt nem lehet csinálni, itt igen.
2018. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!