Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájó fog mit tegyek?

Fájó fog mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden tömören: Voltam fogkőeltávolításon kb. 1 hónapja és azóta "fáj" a gyökérkezelt fogam (elül lévő).


Tulajdonképpen nem fáj alapból, csak melegre volt érzékeny eleinte, erős nyilaló fájdalom 2-3 másdpercig, de alapból napközben jó volt. Ugye mondta doki h több hétig érzékeny lehet fogkőeltávoltítás után ezért nem foglalkoztam vele, de így 4-5 hét után egyre jobban aggaszt. Pár napja csak simán napközben is megfájdult,de csak nagyon picit és az is 1-2 másodpercre.


Kb 10 év volt gyökérkezelve, semmi baj nem volt eddig.


Szerintetek mi lehet a probléma?



2018. aug. 3. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem a fogko eltavolitas miatt elvekonyodott a fog es erzekennye tette a hovaltozasra- mondanam, ha nem irtad volna,hogy gyokerkezelve is volt mar.

igy kb lehetetlen megmondani, mi a problema, mert nem vagyunk orvosok, es a szadba se latunk bele. szerintem keresd fel a fogaszodat ujra. jah, es jobbulast. :)

2018. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!