Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés? Tudtok javasolni...

Fogfehérítés? Tudtok javasolni bármit? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval, voltam peroxidmentes fogfehérítésen, (és a másikon is) de nem fehéredett semmit a fogam. Próbálkoztam a szénnel, meg még rengeteg alternatívával, de nem fehéredett ki semmitől. Külön fogorvoshoz kéne mennem, nekik van valami speciális eljárásuk? Lehet belülről kéne kifehéríttetni a fogaimat? Gyűlölöm, hogy ilyen sárgák, nem tudom mit tehetnék. Anyagcsere gondjaim vannak, elvileg anyukántól örököltem, de kiadtam már sok pénzt rá,és nem használt semmi, akkor már kiadnék kicsit többet, de tényleg használjon.
2018. aug. 7. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg van sargas fogra fogfeherites.
2018. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikai fogfehérítés, viszont az nem tartós, de ha kerülöd a színezéket, akkor jóval tovább fog tartani.
2018. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azoknál hoz általában szebb eredményt a fogfehérítés, akiknek nem alapból sötétebb a fogszínük, hanem valami elszínezte. Például kávé, tea, vörösbor, cigaretta. Náluk is akkor tartósabb a fehér szín, ha változtatnak az életmódjuk azon tényezőjén, ami okozta. A genetikailag adott sárgás fogakat is lehet valamelyest fehéríteni, de nem szokott sokáig tartani. Belülről akkor lehet fehéríteni egy fogat, ha gyökérkezelt. Egy elő fogat nem. Nem akartalak lelombozni, de szerintem ne adj ki feleslegesen ennyi pénzt!
2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!