Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog csiszolása...

Gyökérkezelt fog csiszolása után érzékenység?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Alsó ötös fogam többszörösen gyökérkezelték, végül tünetmentes lett és bekerült a végleges gyökértömés egy hónapja.

Sajnos nem igen maradt ép foganyag ezért csapos koronát fogok kapni. Tegnap első lépésben vettek nyomatokat, kaptam egy ideiglenes csapot és koronát.

Azt hittem injekció már nem kell de a doki automatikusan adott, mondván a csiszolásnál az íny érzékeny lehet.

Sajnos elfelejtettem megkérdezni, hogy a továbbiakban lehet-e fájdalom. Mondjuk pénteken megyek a végleges csap miatt de addig is hátha valakinek van tapasztalata...


Nem is a fogam fáj, inkább a szövetek körülötte, az ínyem is jó piros. Ez csiszolás után szerintetek normális?



2018. aug. 7. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Fúúú persze hogy normális, nyugi :D

Ha a fogad lenne érzékeny akkor azt megéreznéd nyugi. Annál szarabb érzés nincs. Nekem is gyökérkezeltek, csiszoltak, kaptam gyökércsapot, koronát meg implantátumot is. Februárban éettem kész teljesen de néha még érzem. Szóval nyugi normális.

2018. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. aug. 10. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!