Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mintha kicsit be lenne dagadva...

Mintha kicsit be lenne dagadva az ínyem, és nyomásra fájnak a fogaim, főleg 1-2 tömött fog. Lehet ez a meleg időtől?

Figyelt kérdés
Másnak is volt már ilyen? Állítólag nagy melegben érzékenyebbek a fogak.

2018. aug. 7. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Öblögess ínygyulladásra való cuccal,gyógyszertárban megmondják, melyik a jó erre,de drogériákbam is van 1-2 ilyesmi.Ha nem múlik,fogorvos,lehet a tömés rossz már.
2018. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi.

Friss a tömés, és külsőleg nem látszik rajta semmi elváltozás.

2018. aug. 8. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hidegben fájnak a fogaim inkább :D
2018. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ftf1983 ***** válasza:
Ha csak a tömött fogaknál van ez a fájdalom és kaptál érzéstelenítő injekciót, akkor pár napig simán lehet ez.
2018. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a ventitől lett ez pár éve a dögmelegben mikor folyamtosan magamra irányítottam, az egyik fogam meg is halt :(
2018. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is használok ventilátort, habár nem egész nap folyamatosan, de azért gyakran, és közvetlenül magamra irányítva. Erre nem is gondoltam, köszi a tippet! Kipróbálom, hogy ha nem használom, akkor javul-e.
2018. aug. 13. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem attól jött ki véleményem és megitélésem szerint 99.9999%


lassan múlt el több hét után, aztán volt hogy előjött mikor pl kicsit leizzadtam és hidegre mentem, azért mentem el végül fogorvoshoz aki mondta hogy az egyik fogam érzéketlen ( halott ) remélem te nem jársz így.

2018. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: ritkítottam a ventilátorozások számát. A fájdalom hol előjön, hol nem, az utóbbi 2-3 napban már szerencsére egyáltalán nem volt. Szóval még mindig nem tudom, hogy van-e összefüggés, de valószínűleg igen.
2018. aug. 23. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:

👍👍👍


ha egy ilyen góc egyszer kialakul utána sokkal könnyebben és kevesebbtől előjöhet újra. legalábbis saját tapasztalataim ezt mondják, duplán kerülni kell a ventit akár a következő években


hangúlyozom csak saját tapasztalataimat írtam le, nem helyetettesítik fogorvos, kül- vagy belgyógyász véleményét :)


szal ha nem javul vagy úgy érzed menj el fogorvoshoz ahol megröngenezik stb..

2018. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!