Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha régóta...

Mit csináljak, ha régóta látszik az ajakherpeszem nyoma?

Figyelt kérdés
3 hónapja volt ajakherpeszem, ami 1 hét kenőcsös kezelés után elmúlt. Viszont még mindig látszik a helye. Pirosos, kicsit sárgás, úgy néz ki, mintha valami kezdemény lenne. Tapintása semleges, semmi különöset nem érzek. Mit lehet tenni, hogy teljesen eltűnjön?

2018. aug. 8. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, elég hajlamos vagyok rá, és van egy hegem, ami nem tűnik el már évek óta. Akkor jön ki a legjobban a pirossága, ha meleg van, vagy sírok, vagy a szél kifújja. Alapozót használok, attól nem látszik, de azt javaslom, ha máshol kijön, akkor ne szedd le a vart, amíg le nem esik magától, mert azzal marad a legjobban nyoma.
2018. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még csak le sem szedtem a vart, hanem megvártam míg magától leesik, szóval nem is ezért ilyen.

Most voltam orvosnál és állítása szerint még ilyet nem látott, annyit tudott tanácsolni, hogy próbáljam meg továbbra is kenni egy herpesz-ellenes kenőccsel.

2018. aug. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!