Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes felső fogsor eltávolítá...

Teljes felső fogsor eltávolítás? Részletek bent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú történet, hogy hogyan és miért, de borzasztóan elromlottak a felső fogaim, több letört, húztak is már, és most szeretném az egészet kihúzatni, valószínűleg magán fogorvosnál. Kb mennyi idő? Mármint hányat húznak egyszerre, főleg ha több íny vonalában tört? Ne feszegessük, hogy miért vártam eddig, miért nem időben kezeltettem stb. - köszönöm

2018. aug. 9. 21:29
 1/7 A kérdező kommentje:
És ehhez kapcsolódóan, mennyi idő után lehet valamiféle ideiglenes pótlást használni, és azt lehet-e rögzíteni amíg "gyógyul alatta"?
2018. aug. 9. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg fog megmenthető, nekem is letört pár, gond nélkül potolták. Keress egy jó dokit és csináljatok tervet, hogyan rakjátok rendbe. Még mindig olcsóbb, mint a fogpotlás vagy fogsor, ami egyébként nem túl kényelmes.
2018. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gondoltam, hogy lesz ilyen komment is, de egyrészt már elegem van belőle, sokáig csináltatgattam, de genetikailag egyszerűen "szarok", elhatároztam, hogy rövidre zárom, és ha begyógyult akkor implantátumoa fix lesz (tudom ennek is megvannak a feltételei, de szerintem azzal nem lesz gond)
2018. aug. 9. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az időt nemtudom megmondani, de ha kihuzatod az egeszet, akkor lehet kelleni fog a csontpotlas, mert nelkule akkor nemtudsz rakatni normalisan az implantátumot. Ezt fogorvos ugyis megmondja, kapsz ra kezelesi tervet meg ilyenek, nyugodtan kerdezhetsz barmit tole. De ha valamin bunkon viselkedik, akkor azonnal nezd masik orvost.
2018. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki tudják húzni az egyoldalon lévőket egyszerre, az 7-8 fog...


De a másik oldalon nem húzhat, az egész szédat nem zsibbaszthatja el.


Nekem baleset miatt kellett kiszedni az egészet :/ , vagyis egyszerűbb volt mint foltozgatni, három ülésben kihúzgálta.


Pótoltatni meg - nekem a legolcsóbb megoldás jöhetett akkor szóba, mert nem volt épp pénzem - örültem, hogy egyáltalán életben maradtam.

2018. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Hú, az durva lehetett, az infót köszi ez jó hír, és meddig voltál "fog nélkül", vagy azonnal lehetett valamit csináltatni?
2018. aug. 10. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy állsz kérdező? Sikerült előre lépned? (Hasonló cipő)
2018. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!