Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Én is követem az infókat....

Én is követem az infókat. Sajnos nem voltam elég okos és rosszul végződött. Hallott-e valaki olyat, felülre és alulra is 10-10 implantátumot ültettek be? Alsó fogsorom most borzalmasan előre áll, beszélni alig tudok, pedig 2 hét múlva tanítanom kell.

Figyelt kérdés
Ugyan altattak,de utána sokat szenvedtem a varratoktól.És az egész eddig 1,8 millió ft. tetejébe nem is sikerült,elrontották,de természtesen nem ismerik el.Válaszuk:"ez csak ideiglenes fogsor"

2018. aug. 10. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor egy másik fogorvossal kell konzultálni, akinek nagyobb azért a presztizse.
2018. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Az implantátum az egy dolog. De arra építik fel a fogsort.

Biztosan vettek nyomatokat, voltak próbák. Akkor jelezted, hogy nem jó? Alakítottak rajta?

A beszéd egyébként akkor is lehet fura, ha minden rendben van. Meg kell szokni. Szinte mindenki tök furán beszél. Még csak egy sima korona felhelyezése után is. Nem ám alsó és teljes fogsor.

Munkatársam felsőt csináltatott, utána hónapokig pösze volt, de idővel megszokta, most már nem lehet látni.

Nekem csak 2 fogra csináltak koronát és iszonyat fura volt, úgy éreztem, hogy valami nagy idegen tárgy van a számban és tök más volt beszélni is.

2018. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem bőven elég 4-4 implant alulra-fölülre. Ennyi már megtart egy teljes sor hidat.
2018. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
... és még a tanárok sírnak, hogy kevés a fizetés.
2018. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Kedves #4 es. Nem sírnak a tanárok, hanem a te rossz kölkeidet próbálják emberré nevelni. Ostoba vagy, látszik a beírásodon. Úgy látszik nálad kárba veszett a tanításuk.

Kérdező! Kívánom neked, hogy legyen jó a fogászaid műve. Én végigcsináltam... Ettől függetlenül én is csodálom ezt a 10-10 implantátumot. 4-6 van mindenütt...

2018. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az miért ostobaság, ha mást se hallani, hogy a tanárok több fizetést akarnak és sírnak folyamatosan. Minden médiumban megtalálható 20 különböző hír hasonlókról. A kérdező meg egy random tanár, aki simán kiköhögött majd' 2 millát. Azért gondolod, hogy nálam kárba veszett a tanításuk, mert meglátom az összefüggéseket, vannak saját gondolataim és nem vezet meg a mainstream média úgy, mint téged pl? Egy ostoba f a s z paraszt vagy, ha szerinted nem állandóan a tanárok, rendőrök, köztisztviselők meg a nővérek fizetésemelést követelő sírásától hangos az ország.
2018. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1, pl az en ferjem rettentoen jol keres, es ha most visszamennek tanitani a szuper autommal, onnan meg hazamennek a nagy hazamba, akkor is sirnek a tanari szakma korulmenyei miatt. (Leginkabb a kezelhetetlen gyerekanyag lenne az ok). Ha vlki irigyli, jelenkezzen tanarnak!

2. a kerdes a foggal volt kapcsolatos, aki nem tud a kerdere valaszolni, mennjen kotekedni mashova.

3. Valoban vani kell vele, hogy "helyrerazodjon" a fogsor, azert en megkonzultalnam egy masik orvossal is-de nem emlitenem, hogy "elrontotta a masik" mert egymast nem huzzak le az orvosok, csak velemenyt kernek. Sok szerencset!

2018. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanítani egyetemen is lehet, nem tudtátok?
2018. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!