Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Tegnap előtt...

Mi lehet ez? Tegnap előtt húzták a fogam. Ma vettem észre a sebnél ( az ínyemen ) valami barnás színű puha cuccot ez a vérdugó lehet, vagy ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem,hogy varrni is kellett az ínyem, és mintha rá nőtt volna a cérnára is vagy arra az anyagra amivel össze varták, de nem fáj.
2018. aug. 13. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
igen az, ne piszkáld.
2018. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 13. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, és ne ijedj meg 1-2 nap és sárgás-fehéres lesz, és szépen lebomlik, meg összezsugorodik.
2018. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,kicsit paráztam,hogy valami gond van.
2018. aug. 14. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak beparáztatni, de a vérdugó az egyből a húzás után szokott kialakulni és nem két nappal rá. De ha nem fáj és nincs arcduzzanatod az jó jel, lehet pár nap és elmúlik. De ha letudod kotorni onnan akkor lehet az mégis véralvadék, de azzal várj 1-2 napot még.
2018. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!