Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső vagy az alsó fogtömés...

Felső vagy az alsó fogtömés fáj jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltam fogorvosnál és mondta hogy egy nagyon kicsi lyuk van a fogamban. És ez most az alsó állkapcsomban van de 2már tömve van felül is és azok iszonyatosan fájtak.. A kérdésem pedig hogy szerintetek van különbség az alsó és a felső fogtömés közötti érzésben? Ha igen melyik a jobb/rosszabb?
2018. aug. 15. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
eleve tömésnél is adnak szurit.nem értem.
2018. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem még sosem fájt, nagyon ügyes fogorvosunk van.
2018. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már mindkettőben volt részem többször is, tegnap pont felül tömtek. Fájdalmat egyiknél sem érzek, hiszen a szuri hat (persze, csak ha nem gyulladt fogról van szó), nekem a felső azért rosszabb, mert nagyobbra kell nyitnom a számat és hiába van bent a szívó, így is megmarad a nyelési reflex, mert nem tud mindent azonnal elszívni. A felső fárasztóbb, ennyi az egész.
2018. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem egyszer se adtak még érzéstelenítőt
2018. aug. 15. 09:09
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Pici lyuk miatt nem mindig szoktak, szólj legközelebb, hogy neked így kellemetlen.
2018. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó annyiban kellemetlenebb, hogy hátra adják a húsba a szurit, és nagyon nagyra kell kinyitni a számat. Na már most az nekem eddig egyszer se sikerült, így mindig kétszer kell bökni. :D
2018. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma elmentünk a suli fogászatra (mert a másikhoz csak októberre kaptunk időpontot és itt ingyen megcsinálnák) és kiderült hogy nincs is lyukas fogam és hogy szépek a fogaim. Érdekes🤔
2018. aug. 17. 13:17
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
A sulis fogorvosok nekem is ezt mondták. Közben volt 5 picit lyukas fogam :D Az összes 6-os és egy 7-es.
2018. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!