Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkezdtek rohadni a fogaim és...

Elkezdtek rohadni a fogaim és hiába mosom. Valami tanács hogy hogy tudnám a rohadt részt eltüntetni házilag?! . Vagy fogorvos mit tud vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Csak a fogak teteje rohadt és sajnos csak este szoktam fogat mosni reggel nem szeretek és nem is nagyon szeretnék

Mondta fogorvos (akkor még csak 1 rohadt) hogy mossam....mosom én becsülettel de valamiért mégis ilyen :( segitsetek kérlek

13/L



#fogak #Rohadás #fogak ápolása
2018. aug. 18. 01:03
 1/6 anonim válasza:
100%

Szedjél multivitamint, ami tartalmaz kalciumot.

Fogselyem.

Elmex fogkrém.

Nekem ezek beválltak.

2018. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom
2018. aug. 18. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha genetikai hajlamod van rá, akkor moshatod te mint az állat, nem ér semmit. Ez tipikusan az az eset, mikor a kalcium valami oknál fogva nem tud beépülni a fogállományba. Meg elárulok még valamit, ha valakinek gyenge a fogzománc, akkor a sűrű fogmosással még többet is árt vele, mint használ. Az nagyon jó, ha este kimosod. Nap közben meg amikor csak teheted, akkor használj fogselymet vagy valami vékony cérnát (én utóbbit használom mivel olyan sűrűn nőttek a fogaim hogy nem létezik rá olyan vékony fogselyem, ami ne szakadna bele). Hidd el, sokkal többet ér, ha a fogaid között tisztítod rendszeresen minden étkezés után, mint az eszeveszett fogmosás, ami csak felületesen tisztít.
2018. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem mosod becsülettel! Ne csodálkozz ha rohadnak a fogaid
2018. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Xd akkor magyarázd meg hogy lenne joobb😅😅
2018. aug. 20. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Négyesnek nincs igaza, árt a fogaknak az őrült sikálás... Testvéremnek is ilyen problémája van. Ő reggel-este mossa, mégis romlik neki.


Hármas, és egyes válaszoló tanácsait kövesd! :)

2020. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!