Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig nőtt ki a bölcsességfoga...

Félig nőtt ki a bölcsességfogam, de már lyukas, lehet ez?

Figyelt kérdés

Bele megy a kaja, meg tegnap mikor fagyi ettem nagyon fájt.


Mosom rendesen, szerint lyukasan nőtt ki...


2018. aug. 18. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb a negyedük bújt ki és már lyukas volt a 4-ből 3. Nehéz tisztítani, hozzáférni. Ki is lettek műtve.
2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogak nagyon könnyen és hamar romlanak.
2018. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Anyámék nem engednek el orvoshoz, szóval nem tudom mi lesz...


2 fáj, mert nem tud kinőni. Felül egy kinőtt, de full lyukas az is..

2018. aug. 18. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogak nem is nőnek ki teljesen, mint a többi fog. Nekem kint van mind a 4 kb. 15 éve és olyan, mintha nem nőttek volna ki rendesen, pedig kinőttek, csak a fogorvosom mondta, hogy azok nem nőnek ki olyan mértékben, mint a többi fog. Viszont nagyon könnyen romlanak. Konkrétan kinövés után pár évvel akár annyira is meg tudnak romlani, hogy ki kell őket húzni.
2018. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nálam szerintem az a gond, hogy még nőttek lett mindegyiken egy tasak, amibe belement/belemegy a kaja.


Körzetisnél amúgy ingyenes??? Mert borzalmasak a fogaim, eszembe doboz számra a fájdalomcsillapítót...

2018. aug. 18. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogak általában rosszak már amikor kibújnak. Valahol azt olvastam, okozhatja az, hogy mivel elég hátul vannak, nehezen lehet őket tisztítani, ezért szuvasak, mielőtt kibújnának.
2018. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A bölcsesség fog, kb mindenkinel rohadt foga lesz tole.

Sot, ha nem veteted ki minel elobb, akkor eloretolodnak majd a fogaid, allkapocs...

2018. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először röntgent kell csinálnod, aztán megmutatni az orvosnak, hogy hogy áll a fog es az ideg között. Ha nincs probléma, akkor kihuzathatod.
2018. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eltorlódott miatta a fogsorom és előre is nyomta az állkapcsomat :(
2018. aug. 18. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Már megint te?


Nem unod még?

2018. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!