Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a bölcsességfoghú...

Nagyon félek a bölcsességfoghúzástól! Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Holnap után megyünka szájsebészhez aki mind a négyet ki fogja műteni (16 éves vagyok és még nem nőttek ki) és még valami mást is csinál de elfelejtettem hogy hogy hívják... de lényeg hogy nagyon félek hogy nem hat az érzéstelenítő vagy valami ilyesmi >.<

2018. aug. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Fog hatni,nem érzel majd fájdalmat,csak,hogy matat.Utána tanácsokkal is ellát majd,pl tejterméket ne fogyassz majd a seb miatt.De majd elmondja.Ne izgulj,minden rendben lesz.
2018. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is mind a négyet egyszerre távolították el (bár altatásban), de szerintem jobban kell izgulj mi lesz utána. Biztos telenyomnak érzéstelenítővel, szóval nem sok mindent fogsz érezni, viszont én nagyon nehezen tudtam enni utána bármit is.
2018. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mind a 4-et egyszerre veszik ki érzéstelenítésben, könnyen ki fognak jönni. Ha nehéz ügy lenne, egyszerre csak 2-t vennének ki.
2018. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne a műtéttől foss, abbó nem érzel sokat hanem hogy utána mégis hogy a vérben fogsz enni egy hétig.
2018. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek met a zöld ^^


Igen, azért is izgulok mi lessz utána... de elősször még a műtéten is túl kell esnem :/ amitől meg még jobban rettegek >.<

2018. aug. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!