Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan fogorvost ajánlani, aki nem hord le a sárga földig, ha az összes fogad rossz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve volt már, nem tudom, most mi van vele, de Azari Hamid kedves, jó fogorvosom volt, sajnálom is, hogy elköltöztem jópár éve, nehéz minden szempontból remek fogorvost találni. Sokat jártam hozzá, nekem sajna muszáj, hiába töltöttem fogorvosnál fél gyermekkoromat és fiatalságomat. Az összes fogam éppenséggel nem volt rossz, de azért jócskán akadtak problémásak, hidakat kellett építeni meg minden. Nyilván egy szava sem volt rá, egy profinak ilyennek kell lennie, de egy kicsit is érző emberi lénynek is. Elvileg örülhet is, hogy aranybányára akadt...
2018. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik magándoki sem fog lehordani.
2018. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már valaki a Fresh 24 Dentalban?

Érdekelnének vélemények.

2018. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak valami nagyon putris SZTK-ban valószínű.
2018. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az neki csak jó, ha otthagysz párszáz ezret :D
2018. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sztk ban én is jártam ìgy, de a privát doki is leszùrt egyszer, mert nem tudtam nagyobbra nyitni a szám...
2018. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Citation válasza:

Nekem sem volt rózsás a helyzet, és a Madenta fogorvosi centrumban nem fűztek hozzá kommentárt.


Adtak egy kezelési tervet, és szépen végigosontunk rajta. Nem volt ingyen az igaz, de sehol sem lett volna sokkal pénztárcakímélőbb.

2018. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!