Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb egy órája vettem be egy...

Kb egy órája vettem be egy donalgint és még mindig nem hat, bevehetek valamikor egy algopirint vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 napja megfájdult a fogam, rögtön másnap el is mentem fogorvoshoz betömte. Szóval tegnap előtt. Azt mondta érzékeny lehet néhány napig még. De ez nem érzékenység, a hátsó fogamról van szó és kb az egész állkapcsom fáj tőle. Nagyjából egy órája vettem be egy szem 250 mg-os Donalgint és semmi (most perpill mintha csillapodna, de nem tudom mennyire lesz tartós mert hullámokban jön a fájdalom szóval nem merek bizakodni...)

Bevehetek akár kicsit később egy algopirint (500mg) is vagy még egy szem donalgint? Vagy nem kéne keverni ezeket? Nem tudom mit csináljak ha nem múlik el a fájdalom.


2018. aug. 29. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Még egyet bevehetsz, de többet nem. 4-ig mehetsz el egy nap vele.
2018. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!