Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mennyire fog fájni a varrat szedés? Mit csináljak hogy ne legyen feldagadva?

Tegnap húztak 2 bölcsességfogat is amit aztán be is varrtak. Jövő szerdán szedik ki

Keress kérdéseket hasonló témákban: Bölcsesség fog kihúzása, varratszedés

2018. aug. 30. 10:07  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem egyáltalán nem fájt, pedig nagyon féltem tőle. Amíg benne volt a varrat fájt is, húzódott is (kb. 1 hét), de mikor kiszedték sokkal jobb érzés volt, megkönnyebbülés, és a fájdalom is elmúlt.

Pedig én teljesen úgy láttam, hogy nagyon benne van a varrat a sebben, elképzelésem se volt, hogy fog az onnan kijönni, de kb. fél perc volt, és kicsit sem fájt.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 30. 10:32 Privát üzenet
Nekem kellemetlen volt, kis szúró érzés, de 1 perc alatt vége volt. A műtéthez képest semmi. Az arcodat jegeld, lehet kapni nagy vastag tömböt, a pontos megnevezését nem tudom, jobb mint a jégzselé. Akár jégakkut is használhatsz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. aug. 30. 15:05 Privát üzenet

Varratsedés - alig vártam, hogy végre kivegyék, mert halálra idegesített.

Ahogy gyógyult a seb, alóla elmúlt a duzzanat, és a varrat ott volt 2-3 mm-rel a tényleges lyuk felett, és irritált, ráharaptam, stb.

Kb. egy perc sem volt kiszedni :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. aug. 30. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Könnyen kijött a varr ?

# 4/4Időpont 2018. aug. 30. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért fáj a fejem és mitől szédülök? Mi a megoldás?
Foghúzás után fáj a varrat szedés?
Három hete eltávolitottak a hasamról egy anyajegyet. A szövettam jó lett. De a varrat szedés után szét nyilt a sebem. Ismét össze lett varrva. MIvel ápoljam?
A fogínyből a varrat szedés az fáj?
Matracöltést a csomózásnál, vagy a másik végén kell elvágni varratszedéshez?
Mitől függ a varratok kiszedésének ideje? (laparoszkópia)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!