Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni a varrat...

Mennyire fog fájni a varrat szedés? Mit csináljak hogy ne legyen feldagadva?

Figyelt kérdés
Tegnap húztak 2 bölcsességfogat is amit aztán be is varrtak. Jövő szerdán szedik ki

#varratszedés #Bölcsesség fog kihúzása
2018. aug. 30. 10:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fájt, pedig nagyon féltem tőle. Amíg benne volt a varrat fájt is, húzódott is (kb. 1 hét), de mikor kiszedték sokkal jobb érzés volt, megkönnyebbülés, és a fájdalom is elmúlt.

Pedig én teljesen úgy láttam, hogy nagyon benne van a varrat a sebben, elképzelésem se volt, hogy fog az onnan kijönni, de kb. fél perc volt, és kicsit sem fájt.

2018. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemetlen volt, kis szúró érzés, de 1 perc alatt vége volt. A műtéthez képest semmi. Az arcodat jegeld, lehet kapni nagy vastag tömböt, a pontos megnevezését nem tudom, jobb mint a jégzselé. Akár jégakkut is használhatsz.
2018. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Varratsedés - alig vártam, hogy végre kivegyék, mert halálra idegesített.


Ahogy gyógyult a seb, alóla elmúlt a duzzanat, és a varrat ott volt 2-3 mm-rel a tényleges lyuk felett, és irritált, ráharaptam, stb.


Kb. egy perc sem volt kiszedni :)

2018. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Könnyen kijött a varr ?
2018. aug. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!