Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meglazultak az alsó fogak...

Meglazultak az alsó fogak elől, a fogorvos azt mondja, hogyha ki kell húzni, akkor csinál kivehetőt. Mondhatok nemet? Folyt.

Figyelt kérdés
Szerintem SOKKOT kaptam, amikor az orvos mondta. Sokat betegeskedtem,sok gyógyszert szedtem, de nagyon igényesen éltem, szájhigiénia felsőfok, mindenféle vitamin. napi 3x fogmosás, fogköztisztitás, öblögetés stb. mégis igy jártam. Most a kezelések mellett azt mondta az orvos, hogy majd látjuk, ha le veszi a koronát róla,lehet ki kell húzni!!!és nem lesz elől fog, csak kivehetős!!! Azóta semmi más nem jár a fejembe csak ez, fáj a fejem, magas lett a vérnyomásom, nem alszom!!! Aki volt ilyen helyzetben megtudta valahogy oldani, hogy maradjon meg a foga? Nem vagyok még olyan idős! Aki ismer, mindenki csak azt látja, hogy mindig rendezett, igényes, jó megjelenésű vagyok!!! Mit tudok v. lehet tenni, hogy ezt valahogy megmentsem? Vagyis, milyen módon lehet megmenteni, ami azért nem egy vagyonba kerül? Vélemény, tapasztalat, megoldás, minden érdekel! Csak komoly, értelmes hozzászólást várok!!!

#sokk28
2018. szept. 1. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy másik fogorvoshoz. Egyébként létezik implantátum is, de az nagyon húzós. Addig is ezt a cikket javaslom:

[link]

2018. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak 1 orvossal kell beszélni...
2018. szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!