Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A barázdákban lévő elszineződé...

A barázdákban lévő elszineződéseket hogy lehet eltuntetni?

Figyelt kérdés
Pl ami azert lett mert nem mostunk fogat. Fogmosas nem segit, gondolom fogorvos le tudja csiszolni ugy h ne kelljen visszatomni?...

2018. szept. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell szedni a fogkovet. Evente egyszer fizeti a tb.
2018. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a fogkovet leszedik, a barazdabol is kiszedik? Mert en most itt nem a fogkore gondoltam, hanem arra a fekete csikokra ami a barazdaban van. Magandokihoz jarok, ott gondolom nem fizeti a tb:)
2018. szept. 1. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Rágó fogaknál? Az már szuvasodni kezd.
2018. szept. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, rago fogaknal. Voltam mar dokinal, azt mondta van 2 lyukas fogam, azt betomte, es semmit nem mondott arra. Azt mondta az csak elszinezodes, es majd ha megyek vissza megkerdezem h ezzel igy mi lesz, de sokat olvastam h nem csinal vele semmit amig nem kezd el szuvasodni. Nem is faj, szoval, elvileg, nem lyukas, de van belole vagy 8, es egyik se faj meg semmi. (Az egyik lyukas volt ami ugye el is volt szinezodve, de mikor betomte, a kozepen van most egy feher folt es a csikot a tobbi reszen benne hagyta...)

Engem nagyon zavar, mert pl sulis fogaszati vizsgalaton mindig kuldenek dokihoz (khm.csak a suliba leulunk egy szekre es akkor egy tukorrel megnezik). H az lyukas, meg barazdazaras, stb (sztm draga lenne 8 fogra barazdazaras, csak ez az egy esely van?) Meg pl halloweenkor volt olyan feladat h egymas szajaba kellett popcornt dobalni, es hat amint kinyitom a szam tiszta fekete minden, mintha lyukas lenne, de amugy nem az. Tehat igy, mit tehet ezzel az orvos?

2018. szept. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!