Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört egy minimális darab a...

Letört egy minimális darab a fogamból, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy sajnálatos baleset folytán (ráharaptam valami keményre) letört egy alig észrevehető darab a fogamból. Nem érzékeny, nem fáj, nem észlelek semmi bajt, nem az első eset, hogy letört egy kis darab a fogamból. Viszont mégis aggaszt egy csöppet a dolog, mert ahol letört, most egy kicsit érdes a felület. Az előző esetben nem volt az, igaz nem is ilyen szögben tört le. Milyen megoldások vannak erre? Fogorvos is jöhet, ha kell (gondolom kell), rutinos vagyok már nála :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

16/L



2018. szept. 2. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
En elmennek megmutatni a dokinak, mert nala jobb valaszt erre a kerdesre nem adhat senki. Konnyen lehet h semmit nem tud kezdeni vele, de legalabb azt egy szakember allapitja meg. :)
2018. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval semmi házi humbuk nincs..:( Kár, pedig egyszerűbb let volna így a sulikezdés mellett. Na nem baj, legalább biztosra megyek majd, tizedikén úgyis megyek fogszabályozásra.

Köszönöm a választ! :)

2018. szept. 2. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy neked mit jelent a kis darabka és mitől tört le igazából(miért volt gyenge a zománc)


Ha egy minimális darabka, akkor nem tud vele mit csinálni.


Ha látja, hogy más gond is van..(kezd elporladni), stb. akkor pedig akár egy korona is szóba jöhet.

2018. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát számomra tényleg semmi se ez a kis darab, bár lehet másnak meg nagy, szóval mostmár tényleg a fogorvos fogja megoldani (ha meg kell). Amúgy a történet az volt, hogy nem tudtam felhúzni egy cipzárat és a fogammal próbáltam, ami nem volt túl jó ötlet. A bal felső metszőfogam amúgy, a másik törés a jobb oldali egyik sarkából történt még évekkel ezelőtt.

És köszönöm a választ amúgy! :)

2018. szept. 2. 01:55
 5/6 anonim ***** válasza:
elmész és ha úgy ítéli meg, felépíti... kb. 10 perc az egész :)
2018. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már meg lett oldva a probléma, kicsit lecsiszolta, nem csinált semmit mást, tökéletes! :)
2018. szept. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!