Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyem és a fog közé beszoru...

Az ínyem és a fog közé beszorul az étel emiatt nagyon fáj? Korzeti Fogorvos nem tud vele mit kezdeni.

Figyelt kérdés

Nos adott a bal 6-os fogam, annak a nyelhez kozel eso inye es a fog valamint az iny koze ragas kozben beszorul az etel.

Eleinte csak beszorult most mar egesz nap faj a fogam es az inyem.

Nincs inygyulladas, a korzeti megnezte es azt mondta h eros a harapasom amiatt van. Eddig nem volt.

Most is megreggeliztem es faj. A maradek egy ido utan kijon a fajdalom megmarad. De mar ugy hogy ragasra is faj..

Lehet hogy szuvas az iny alatt? Vagy a ket fog kozott?

Nem latszik semmi.


2018. szept. 5. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nos mi azt honnan tudjuk, hogy mi okozza?


Miért nem mész el egy jól felszerelt fogászatra? Egy panorámaröntgen pár ezer forint, abból egy csomó minden kiderülhet.

2018. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Haaaathaaaa volt mar hasonlo masnak. Ennek az oldalnak csupan ennyi a celja. En ki is hasznalom ezt.
2018. szept. 5. 14:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztosan volt már valakinek hasonló. Csak azzal semmire sem mész mivel lehet hogy neki(k) valami egészen teljesen más okozta. Tippelgetni persze lehet csak éppen lehet hogy félrevezető. Mert ha mondjuk nekem elmúlt magától attól még neked lehet hogy lyukas a fogad az íny alatt, vagy pl fordítva.
2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nekem is ugyanígy fáj mindíg a fogínyem a beszorult ételmaradék miatt!

És én sem tudom,hogy mit tegyek...

Neked sikerült megoldani ezt a problémát? Rájöttél hogy mi okozta ezt?

2018. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez nálam is. a rágó és az őrlő fogam közt a hézag egy háromszöget formál ami csapdába ejti az ételt. Munka után alig vártam, hogy hazaérjek, mert fogselyem nélkül az életbe nem jött volna ki onnan az a sok kaja ami oda bekerült. Ahogy kijött onnan minden, a fájdalom is megszűnt. A hússal van probléma amikor a húsnak a rostjai bekerülnek. Majd a köv harapással nem hogy nem megy bele több, hanem megnyomja az előtte már bekerült kaját és addig tellik, ameddig el nem kezdi kóserül nyomni az ínyem és a fogam. Cuppogtatásra, szívásra, csak úgy nem jön ki.
2019. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szintén sorstárs vagyok :( valaki tudott kezdeni a problémával valamit? :(
2020. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Fogdoki betömte. Xd
2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogselyem dm üzletekben kapható. Én csak onnan szoktam venni, mert ez a cikk úgy látom luxustermék. Nem sok helyen árulják. Max még a patikában talán találsz.
2020. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Fogselyem segít, de ez fájdalmas és rendellenes.
2020. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért tömesd be a fogorvossal. Csak azért írtam a fogselymet, mert ez ideig darabig segít ameddig a fogdoki meg nem nézi mi a baj. Hozzátenném egyébként is rendszeresen használni kellene a fogselymet.
2020. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!