Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » XIII. kerület Visegrádi utca...

XIII. kerület Visegrádi utca szakrendelő Fogszabályozás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kisiskolás gyermekemnek van szüksége fogszabályozóra. Az első kb. három perces konzultációt követően (július hónap) megállapították, hogy szükség lesz fogszabályozóra. Nyilván ezért vittem a csemetét. Majd mintavételre 2019. március végére kaptunk időpontot úgy, hogy júliusban volt a megállapítás. Szeretnék véleményeket, hogy általános, hogy majdnem EGY ÉVET kell arra várni, hogy egyáltalán mintavétel történjen, majd újabb két-három hónap a röntgenre, majd közel két év, mire tényleges fogszabályozóhoz jut a gyermek? Én megdöbbentem ezen, emiatt kérném szépen a hozzászólásokat, jár-e valaki ugyanebben a cipőben, érdemes-e emiatt inkább vállalni a magán fogorvosi rendelőt akár százezrekért. A Visegrádi fogszabályozáson arról tájékoztattak, hogy itt is van önköltség, ami kb. 25-30 ezer ft között van, egy fogszabályozónál. Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. szept. 5. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!