Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyetlen egy rossz fogam van...

Egyetlen egy rossz fogam van de az is fáj fogorvosom viszont csak jövő héten van ott van otthon ilyen érzéstelenítő krém fogra de már annyiszor be kentem hogy már nem érzem a szám mit tegyek addig?

Figyelt kérdés
Fura az hogy meg néztem a tükörbe de be van tömve ott a fogam ahol fáj de viszont ha nyelvemmel meg piszkálom akkor érzem hogy van ott egy kis luk .
2018. szept. 6. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Gengigel géllel kenegesd addig, az nem csípi fel a szád.
2018. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én sajnos állandóan fogfájással küzdök és tapasztalatom szerinte a Cataflam a csoda fájdalomcsillapító erre a bajra. A cataflam dolo-t lehet veny nelkul is kapni, en abbol kettot szoktam bevenni hogy a hatoanyag ey normal cataflamnak feleljen meg, fél oraval kesobb minden fajdalom kodde valik!
2018. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!