Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gáz hogy a fogaim miatt nincs...

Gáz hogy a fogaim miatt nincs önbizalmam? 16/F

Figyelt kérdés

Nem merek a lányokkal beszélni a fogam miatt, van 2letört, 1-2lyukas és fogkő is van elvileg, de azt anyámék szerint a szódabikarbóna pár nap alatt lehozza..

Állandóan azthiszem hogy büdös a szám, és halls, rágó van egésznap a számban..Most is alakul egy lánnyal, le akarnám kapni, és félek a fogaim miatt..


2018. szept. 10. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nincs önbizalmad.

Menj el fogorvoshoz.

2018. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el fogorvoshoz?
2018. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El kéne menned fogorvoshoz minél előbb. A szódabikarbóna egyébként nem fogja leszedni a fogkövedet.
2018. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andi80018 ***** válasza:
Anyádék is igen magas agyi kapacitással rendelkeznek, már ne is haragudj. Lassan fogad se lesz, nem hogy önbizalmad. Fogd magad, és menj el fogorvoshoz, mert hidd el, rosszul jársz, ha ilyen fiatalon romlanak a fogaid, az implantátum picit többe kerül, mint a szódabikarbóna. :-)
2018. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ők vinnének, én félek a fogorvostól, mert rossz tapasztalataim vannak, valami nagyon jóhoz kéne, meg félek tőlük, pánikbeteg is vtam stb..

De mindenképp megkell, egyépként ez most így vészesen hangzik, de kivülről nem látni, fent rosszak a rágófogaim, de attól még zavar, meg tudom hogy azok is lefognak törni, aztán meg majd kikell húzni stb..

2018. szept. 10. 22:06
 6/10 Andi80018 ***** válasza:
Azt kell felfogni, hogy ha nem mész el, csak rosszabb lesz a helyzet, jobban fog fájni, tovább tart a kezelés, és drágább. Minél tovább húzod az időt, annál rosszabb lesz. ha ki kell húzgálni, akkor implantátum kell, különben összeesik a fogsorod. Ja, és a történet elég kemény összegekbe kerül. A tömés, gyökérkezelés nem vészes egyébként. Érdeklődni kell a dokik után, ki a jó a környéketeken.
2018. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El kell menni a fogorvoshoz, és addig menteni minden saját fogat, amíg lehet.
2018. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a lányt "lekapni" van merszed, akkor a fogorvoshoz is legyen. Ne legyél már nyomi, gondolj bele, ő pl. a lábait is szétteszi egy idegen pasas (nőgyógyász) előtt.
2018. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig menj fogorvoshoz, amíg még megúszod ingyen, mert 18 éves korod után az utolsó gatyád is rámegy a kezelésekre.
2018. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 Éves vagyok kb ugyan ez a helyzet csak nekem rohad is pár hete bap 2-es fogam oldalról kilyukadt és elkezdett rohadni felső bal 7-es is egyszerűen beszélni se merek mert tudom érzem hogy ge ci ocsmány és NEM nem azért mert nem mosom/mostam soha napi 2x mosom tehát az igénytelenségre nem lehet fogni szar genetika.... az egész családnak gyenge szarok a fogai apámét kivéve szóval irány a fogorvos neked is elkéne zsallni.
2018. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!