Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok normális állami fogorvo...

Tudtok normális állami fogorvost? .

Figyelt kérdés
Magánból tudok egy jót dr zorn andrás. Az államiba egyszer kijött a tömésem hamar most meg lehet ugy alászuvasodott mert s zarul tömte be hogy lehet az fáj. Vicc hogy másik g ány munkáját kell helyrehozni. Ja és érzéstelenitő alig hatott valami s zar volt és a hü lye p icsa ilyet szól ne nyafogjak nem fájhat. A k urva a nyádat te p atkány p icsa.
2018. szept. 11. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂 De nevetek istenem! Eddig sem volt rossz kedvem, de most 😂😂. Nehogy töröltessétek!!!
2018. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is röhögtem :D
2018. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicces.Nagyon dühös vagyok.
2018. szept. 12. 06:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem megyek nőhöz fogászatra. Velem is kitoltak. Persze vannak jó női fogorvosok akik értik a szakmát de sok borzalmasan szerencsétlen. Hol keresel amúgy?
2018. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ma voltam egy nagyon profi nőnél.Még jobb volt mint az eddigi legjobb férfi.Le vagyok nyügözve elképesztő empátia és belelátás a másikba.
2018. szept. 12. 19:01
 6/7 A kérdező kommentje:
El kellet mennem ma mert megőrültem a fájdalomtól.Dr molnár Petra dental palace.Ajánlom sok szeretettel.
2018. szept. 12. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:
*Molnár
2018. szept. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!