Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyzacskó a fogínyen?

Gennyzacskó a fogínyen?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a neten, de nem találok róla képet az enyémet meg nem tudom nektek lefotózni, hogy látható legyen.


Szóval az sem biztos, hogy ez a bajom.


Van egy kis pötty az alsó fogaimnál az íny alatt ilyen kis valami, ami fehéres színű.

Az ínyemen kb. 2 hete azt vettem észre, hogy elkezdett lefelé zsugorodni, tehát jobban kilátszik a fogam.

De ez lehet már alapból olyan volt, nemtudom..

Lehet csak bebeszélem magamnak.


Szóval szerintetek mi lehet?


Ha gennyzacskó küldenétek képeket? Mert a googleban ápolatlan fogakat látok hatalmas dudorokkal, de nem is hasonlítanak az enyémre.

Nekem ápoltak a fogaim, de kb. 1 éve nem nagyon sokszor mostam, mert depis voltam és leszartam mindent.


2018. szept. 20. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ínysorvadás vagy afta is lehet. Menj el fogorvoshoz.
2018. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma megyek.


Valószínű fogínysorvadásom van már egy ideje, de anya azt mondta, hogy csak túlparázom és nem mentem el még anno 2-3 hete :(

2018. szept. 20. 07:42
 3/8 A kérdező kommentje:

Mennyi esélyem van a fogvesztésre, és ez, hogy alakult ki, ha rendszeresen mosok fogat?


Azért kérdezem mert érdekel, fogorvos meg délután lesz. :/

2018. szept. 20. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi esélyed van a fogvesztésre nyilván az orvos tudja megmondani aki látni fogja a fogaidat panorámaröntgenen is.

Te magad mondtad hogy az utóbbi egy évben nem nagyon mostad. Akkor nem tudom mi itt a kérdés.

Fogágybetegség lepedék és fogkőfelhalmozódásának eredménye. Magyarul magadnak teremtetted a problémát.

Az a valami pedig lehet fistula vagy csak lepedék az ínyeden.

2018. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fastulám van akkor találtam képet.
2018. szept. 20. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Irány a fogorvos. Ilyen gyökérkörüli gyulladásnál alakul ki, ha tud szabadulni a genny akkor legalább nem gyullad be, feszít, de jó eséllyel gyökérkezelés kell.
2018. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megkocogtatt a két fogamat, nem fájtak, ekkor azt mondta, hogy aha, és, hogy ezzel most csinál valamit fogalmam sincs, hogy mit..


Meg felírt rá Gingisolt.

2018. szept. 20. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt, pont azért mert nincs feszülés, de attól még nem fog elmúlni ha gyökérmellőli fertőzés.
2018. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!