Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg olyan jó lenne a SOTE...

Tényleg olyan jó lenne a SOTE Fogpótlástani Klinika? Van tapasztatatok?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam, hogy bonyolult eseteket is megoldottak. Nagyon lelkiismeretesek, mivel diákok oktatóásásról van szó, ezért jobb odafigyelés van az oktatás sikeressége miatt.

Volt egy ismerősöm, aki állkapocs ízületi betegsége miatt ment oda és nagyon rossz harapása volt, amiatt fájt. Teljesen rendbe tették a harapását, csomó fogak pótoltak, koronáztak stb, hosszú kemény lelkiismeretes munkával. És ugye mind Tb alapon, tehát nem került millióba a kezelése.


2018. szept. 26. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Én is ott ismertem meg anno 10 éve a jelenlegi fogorvosom. Azóta csak hozzá járok.
2018. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes tapasztalatom van. Érdekes én is a rossz harapás miatt mentem oda és egyáltalán nem oldották meg. Szerintem orovsosa válogatja,mert kerültem már nagyon jó dokihoz és kerültem többször szörnyűségeshez. Pl állkapcsommal egy ilyen 50-es kifent nénihez,aki necc harisnáyban illegette magát,és csak azt hangoztatta mindig,hogy ezzel nem lehet semmit kezdeni,meg ne is fogszabályozzak ,ja plusz azért csináltatott 40-ezerért harapásemelőt,ráadásul a rosszabb fajtát... vicc volt. Aztán magánba járok aki amúgy ott tanul a sotén,de magánba kell járnom hozzá és fizetek keményen érte,és érdekes ő meg tudja csinálni a harapásom...

De amíg várakoztam sotén sokszor panaszkodtak mások is,hogy csak váratják őket,és semmi megoldás. Voltam már itt fogtömésen egy srácnál hát olyat csinált,hogy kiesett aznap a fogamból,másodjára meg olyan csúnyán tömte be,hogy inkább mentem magámba megcsináltatni.

Pozitív tapasztalatom amikor bölcsesség fogamon az íny begyulladt,azonnal szépen leműtötték lézerrel,fájdalommentesen. Vagy állkapcsomnál egyszer egy nagyon lelkiismeretes férfi vizsgált meg, csupa jó tanácsokkal ellátva. Szóval változó van ott kontár is meg jó orvos is.

2018. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!