Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolítás, fog lecsisz...

Asd4asd123 kérdése:

Fogkő eltávolítás, fog lecsiszolása, csonkfelepítés ezek a beavatkozások mennyire fájnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kaptam egy ajánlatot, a fogorvostol, fogkő eltávolítás, utana 1 hét mulva, tobb mint 10 fogat lecsiszolni, csonkfelépítés, és fémkerámiás koronát kapok, eleggé ijesztően hangzanak, 2 hét alatt leporog az egész azt mondták, ezzel kapcsolatban tudnátok valamit irni? Mennyire fájdalmas, mert elegge félek, és nemigen birom a fájdalmat?

2018. szept. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kivannak gyokerkezelve a fogaid szerintem egyaltalan nem lesz fajdalmas, mint egy koromvagas.
2018. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fájnak.

A fogkő eltávolítás normál dolog, félévente mindekninek szükséges elvégezni általában.


A többit szükség szerint érzéstelenítésben végzik. Nem értem, hogy jutott eszedbe más. Nem hentes ez, fogORVOS.


A vakbeledet sem érzéstelenítés nélkül veszik ki.

2018. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapsz szurit és kész. Utána nem érzel semmit. A fogkőeltávolítás pedig picit kellemetlen, de nem fájdalmas, ugyanakkor szükségszerû, mert ínygyulladást tart fenn.
2018. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nincsenek kigyökerezve, tobb mint 10 fogat csiszolnak egyszerre, es ezert felek, azert az eleg sok😢
2018. szept. 28. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem csak fogkőleszedés volt. Az attól függ hogy mennyire gyulladt az ínyed. De nem csinál semmit se az ínyeddel, csak hozzáér, ha nagyon gyulladt az ínyed akkor meg az érintés is fáj...
2018. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!