Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolás mennyire fájdalmas?

Asd4asd123 kérdése:

Fogcsiszolás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
a fogcsiszolás mennyire fájdalmas? Érzéstelenítővel csinalják? Mennyi idő egy fogcsiszolása kb?

2018. szept. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csiszolást mindig érzéstelenítik, és ezért nem érezni semmit. Hogy mennyi időbe telik az a fogaktól függ, hogy mennyit kell lecsiszolni, és a dokitól, hogy milyen ügyes kezű-
2018. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkaptam a privat üzenetedet. Ide írok inkább. Már korábban is írtam, hogy érzéstelenítést szoktak adni, ezért nem fog fájni, mert nem érzel majd semmit. több mint 10 fog csiszolása tovább tart mint mondjuk 3 fog csiszolása. De fájni nem fog. Csonkfelépítést nem tudom, nekem nem csináltak olyat. Mondjuk nekem implantátum beépítés, és 4 fog csiszolása volt. Semmit nem éreztem-
2018. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Az implant a beavatkozás után sem fájt?Tudtál dolgozni,nem volt nagyon bedagadva az arcod stb?

2018. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap 23:16


Nagyon jó dokinál voltam, és maga az implantátum beültetése mint műtét nem fájt. Semmit nem éreztem. De mivel négy csavar beültetés volt, így a végére inkább kimerült voltam nagyon. Emlékszem, hogy hazamentünk, pihentem 1 órát majd moziba mentünk. Addigra már kiment az érzéstelenítő hatása, de nem fájt utána sem. Inkább csak olyan érzékenynek éreztem. Másnapra viszont úgy nézett ki az arcom mint akit jól megvertek..:) bekékült, később befeketedett...De nem volt semmi fájdalmam..Gyógyulási idő letelte után a csavar felcsavarozása, és a fog rácsavarozása meg érzéstelenítés nélkül sem fájt. Mondom ezt úgy, hogy nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.. Munkában nem zavart. Sminkkel a véraláfutást el lehetett tüntetni..

2018. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még csak 2 hét mulva megyek, de mar nagyonfelek, tobb fogam is kihuznak meg csiszolnak, nemtudom, hogy fogjak csinalni, vagy annyi lidokaint kapok h az egesz szam zsibbadni fog
2018. okt. 1. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A csiszolás maga nem fáj, de ha belemegy az ínybe azt megérzed
2018. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!