Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy megint...

Lehetséges, hogy megint megszűnik magától a fogfájás?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, mar gyokerkezelve van. Mélyebben van benne gyulladás és alatt fájdul meg,valami ilyesmit mondott a doki. Így most járnom kell atkezelesekre mielőtt bármit is tud vele csinálni. Néha bedurran, de általában amikor kitisztitom az segít. Most viszont hiába. Tegnap óta max. 1-2 órára használ a gyógyszer is. Meg este pár órára csak úgy a semmibol elmúlt. Holnapra van a kovetkezo idopontom dokihoz, de már nem bírom a fájdalmat, de ma még szabadsagon van. Mit csináljak? A lyukba tehetek pálinkát? Nincs már semmi ötletem.
2018. okt. 1. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Tegnap 2 gyógyszert cataflamot vettem be, egyet éjjel és egyet délután. Ma viszont már vettem be éjjel, reggel és 2 orája egy algopyrint. Ha holnapig még szedem 4 óránként akkor ugye 2 naptól nem lesz baja a gyomromnak?

Ezelott hetekig nem szedtem fajdalomcsillapitot. Maximum 1-1 szemet, ha pl fájt a fejem

2018. okt. 1. 13:41
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg már túl vagy az egészen, viszont a többi fogfájós honfitársamnak le írnám hogy az alkohollal való öblögetés nagyon sokat tud segíteni, minél tovább tartod a szádban annál jobban lezsibbasztja és annál hatásosabb, 5 perce próbáltam ki és teljesen elmúlt a fogfájásom, 3 gyógyszert és egy flector port vettem be de azok nem segítettek szóval az alkohol hatásosabb. Persze ez csak ideiglenes megoldás de így könnyen ki lehet bírni az orvosig.
2018. okt. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt le hagytam hogy 20-30%-os alkohol nem megfelelő erre, én 40%-os vodkával próbáltam de ennél csak feljebb.
2018. okt. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem sajnos már az alkohol se segített rajta, ettől függetlenül másnak vagy más helyzetekben beválhat. Nekem még aznap kihúzta egy másik doki a fogamat, viszont sajnos annyira be volt gyulladva, hogy rahúzódott a csontokra szóval még most is szedem az antibiotikumot és a fájdalomcsillapítót. Annyi, hogy most már használ is és kevesebbet kell bevennem meg ma már talán nem volt olyan erős a fájdalom.
2018. okt. 6. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!