Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kivétel előtt...

Bölcsességfog kivétel előtt lehet enni?

Figyelt kérdés

Szerdán fogják kiműteni a bölcsességfogam reggel 8:30 körül.Olyan reggel 5 körül gondoltam hogy eszek valamit, hogy ne legyek rosszul. Természetesen utána megmosnám a fogam.

A válaszokat előre is köszönöm! Ja és ha valaki átesett ilyen műtéten, a tapasztalatait írja már le nekem!

Köszönöm!



2018. okt. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Mindenképpen kell, ugyanis utána egy jó darabig nem fogsz tudni. Konkrétan jó, ha egész napos kaját tolsz be.

Sajnos pozitívumot nem tudok mondani, nekem baloldalt vésték ki a bölcsességfogamat, minden volt, csak kellemes nem. Az érzéstelenítő kalap szart se ért. Legalább 1 óra hosszát tartott, és brutálisan fájt.

2018. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Kérdezd meg az orvost, mert sok esetben több órával elötte már tilos bármit is enni.

Más tapasztalatai nem segítenek, mert nem egyforma minden eset.

Ha nem ehetsz, de még is eszel, akkor vagy elhalasztják az egészet, vagy rosszabb esetben - ha nem tudja az orvos - igen komoly bajok lehetnek belöle.

Erröl CSAK a saját orvosod tud felvilágosítást adni, senki más!

2018. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 4 bölcsességfogamat kivették. Nekem a fogorvosom mondta, hogy egyek mindenképpen előtte. Én ettem. De figyeltem, hogy ne olyan kaját egyek amitől még órákig érezni rajtam. Szóval hagyma, kolbász és hasonlókat hanyagold.. De egyél, mert utána órákig nem fogsz tudni enni.
2018. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2.! Az a probléma, hogy rendes szakrendelésre megyek, tehát nem tudom ki fogja végezni a műtétet. A házi fogorvosom nem mondott semmit, mikor voltam, de most szabadságon van.

Ezét kérdeztem.

2018. okt. 8. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél valamit mindenképp, és igyál sok vizet, mert utána nagyon ki lesz száradva szád, de alig fogod tudni kinyitni, én nagyon szomjas voltam utána.
2018. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És milyen érzés? Mennyi ideig tart a műtét?

Félek egy kicsit.

2018. okt. 8. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2018. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szedték ki a fogam, az egyik orvos azt mondja ki kell, a másik nem, szóval vissza kell mennem majd :D Teljesen tanácstalan vagyok.

A panaszom igazából az hogy az egyik bölcsességfog teljesen vízszintesen nőtt, ki se látszik az íny alól, és persze nagyon fáj.

Az ismerőseimnek, akiknek hasonló panaszuk volt kiműtötték, nem tudom, most velem mi lesz.

2018. okt. 10. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok.


Nekem is vízszintesen nőtt, és kiszedték. Igazából a többit is ki kéne, de ott még nem tartok.

2018. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, nekem is vízszintesen nőttek és kiműtötték, mert fájt az állkapcsom.
2018. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!