Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon kicsi rés a fogam...

Nagyon kicsi rés a fogam között, el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Elől felül van egy picike rés. Engem nagyon zavar. Nem tudom hogy kepzelődök de szerintem egyre jobban megy szét,egyre nagyobb a rés. Régen a fogam alja osszeért most viszont nem. Mivel zavar szeretnék valamit tenni h eltünjön az a rés mert nem csak esztétikailag zavar de beleragad az étel. Mivel lehet segíteni hogy eltünjön? Nem hiszem higy erre fogszabályzó szükséges de akkor mi? Nemsokára megyek fogorvoshoz csak kíváncsi vagyok hogy vajon mi segíthet

2018. okt. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szuvas, főleg, hogy ha látod, hogy nő. Menj el fogorvoshoz, ő megoldja.
2018. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szuvas :D doktornő folyamatosan dicséri hogy mennyire szép feherek a fogaim es hogy egészséges. Azert nem vagyok hulye hogy nem tudom eldonteni higy szuvas vagy semxd
2018. okt. 13. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogszabályzó.
2018. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem mindig adnak erre fogszabit nem?
2018. okt. 13. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
De!
2018. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. okt. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!