Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek is ilyen borzasztó...

Nektek is ilyen borzasztó volt az ideiglenes korona?

Figyelt kérdés
Fent az első 6 fogamra tették fel ma, a kinézete (hatalmas ormótlan természetellenes) a legkisebb gond, de irtó vastag az egész, nem tudok rendesen beszélni és enni tőle, mivel annyira kitartanak, hogy a rágó fogaim között rés van! Rettentően zavar, mintha olyan fogvédő lenne a számban amilyen a boxolóknak van, az ínyemben is olyan fura érzés van tőle, szívem szerint leszedném és kivágnám a kukába ha nem fizettem volna érte egy valag pénzt! Sajnos még hetekig fent kell lennie, nem tudom hogy bírom majd ki!
2018. okt. 16. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen fogászati kérdéseknél csak csodálkozom. Igaz, mi magán fogorvoshoz járunk már vagy 40 éve. Az utóbbi években volt több ideiglenes koronám, mindegyik tökéletes volt, észre sem vettem és legfeljebb 2 hétig volt fenn a végleges elkészültéig (2-3 próbát is beleértve a technológia fázisainak megfelelően).
2018. okt. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is magánhoz járok! Ráadásul a környék legjobbjához aki nem is valami olcsó...

Szerencsére mostanra a korona alatt az egyik ép fogam elkezdett fájni, csak hogy teljes legyen az örömöm 😠

2018. okt. 16. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, szinte észre se vettem, ahogy az első írja. Valami itt nem oké.
2018. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A rendeset biztosan nem itt fogom csináltatni, nehogy azzal is megszívjam!

Alig várom, hogy pénteken leszedjék amíg kiveszik alóla a varratokat, addig is lesz pár nornális percem.

Én teljesen jól el voltam úgy is, hogy nem voltak fogaim (1 hét), akkor legalább enni tudtam, de az orvos azt mondta, hogy nem csak esztétikai okból kell (bár ez sokkal rondább, mintha az embernek nincs foga) :S

2018. okt. 16. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A véglegeshez képest valóban sokkal rondább az ideiglenes, ez normális. Kicsit vastagabb és színre se olyan szép, ez anyagábó adódik. Én 3 hónapig hordtam az enyémet mert többszöri gyökérkezeléseket kellett csinálni, úgyhogy az, hogy meddig van fent kizárólag attól függ, hogy milyen probléma miatt készült a korona. A két hét a minimum, de vannak olyan szerencsétlen esetek is mint én. Én se szerettem, másoknak mondjuk nem tűnt fel, de nálam azért volt feltűnő, mert a 4 metszőfogamból csak 3-ra került, így a negyediknél látszott a kontraszt.
2019. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!