Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten van valahol árban...

Budapesten van valahol árban elfogadható jó fogászat?

Figyelt kérdés

Eddig két helyen voltam, iszonyatosan drága, és egyik sem volt jó sem :(


Diák vagyok, előzőleg 38.000 Ft-ot kértek 2 tömésért, és nem is teljesen jó,


Korábban voltam egy helyet, ott ,,csak'' 10.000-t kértek egy minimális tömésért, tényleg egy pontnyi tömés volt, (ez mondjuk már 2-3 éve)


Valaki ajánlaná a fogorvosát esetleg?


Az sem feltétlenül baj ha drága, de legalább jó legyen, hogy ne kelljen visszajárkálni egy fogépítés után, hogy jah bocsi, de mégse egyenes, tömésnél még sajnálja az anyagot.


Köszönöm szépen! Egyébként a fogorvosok szeretnek, mivel a fejemet mozdulatnul simán tudom tartani nyelés nélkül 1 óráig is kb. (Vidéken volt egy tökéletes fogorvoson, ő viszont már nyugdíjba ment :( )


Annyi megjegyzés még, hogy sok munka lenne a fogaimmal, kb 3 tömés, 3 gyökérkezelés



köszi ha tudtok ajánlani bárkit is, felkeresem a közeljövőben


2018. okt. 16. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az oktogon dentált ajánlom. Nem feltétlen olcsó viszont k...a jó! Dr Szűcs Inga-t keresd.
2018. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapest Dental, Dr. Déry Judit. Soha nem fogom leváltani, tökéletesen dolgozik, fájdalommentesen.
2018. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, mindenképpen felkeresem őt (őket)
2018. okt. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!