Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fajni a foghuzas?

Mennyire fog fajni a foghuzas?

Figyelt kérdés

[link]


Jol latom, hogy ranott az iny? Gyokerkezelt fog, igy tort ki a tomes vasarnap. Elegge faj az inyem,meg az allkapcsomnal a nyirokcsomo. Csutortokon szedik ki. Mit szedjek hogy ne gyulladjon be jobban? Az erzestelenitesnel szamit, ha valaki antidepresszanst, nyugtatot szed? Ez mennyire fog bedagadni masnapra ha kiszedik?


2018. okt. 16. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Szajsebesz fogja kiszedni, ezt kihagytam.
2018. okt. 16. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ínyig betört fogam, de 2 hét után sem nőtt rá az íny mert éles volt, és fájt is, pedig próbált ránőni, algoflex, cataflam, ilyeneket lehetne bevenni.

A szájsebészek elméletileg jobban végzik az ilyen munkákat mint egy sima fogorvos, megnézi, emelővel lehet alányúl, és kiemeli, húzni nem igen lehet mert lepattan az a kevéske is ami még maradt a koronából.


Az injekció után nem érzed, ha kimegy utána lesz feszítő érzés ami ezzel jár, hisz meg lett piszkálva.

2018. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem iny alatt tort. :(
2018. okt. 16. 16:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem korona egyebkent, a sajat fogam.
2018. okt. 16. 17:00
 5/10 anonim válasza:
100%
Gyulladásra nekem a Dalacin vált be.
2018. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltaren dolot vettem, segithet?
2018. okt. 16. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van gyulladva akkor igencsak fájni fog, ha nincs, akkor nem.

Antibiotikum viszi le a gyulladást

2018. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az véletlenül nem egy tejfog?
2018. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

20 vagyok. Nem tejfog sajnos. :(

Az a tortenete szegenynek, hogy gyokerkezelve lett, a gyokertomes nagyon szupi, de fentre nagy tomest rakott a doki. Tehat ket oldalt volt fogam, kozotte egy jo nagy tomes. Tavaly ilyenkor megroppant, a fogam belso kis "csonkjat" ki kellett szedni, mert konkretan eltort. Igy a fogam 1 harmada marat meg, az osszes tobbi tomes volt. Na most a tomes is eltort, iny alatt ahogy a kepen is latszik. Fogszabalyzas miatt koronat akartak ra, de igy mar nem lehet. Ezert huzzak ki. Szajsebesszel. Be vagyok szrva eleg rendesen.

2018. okt. 17. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva nincs mitől félned. A szájsebész ha kell ad második szurit is de gyulladás esetén az érzéstelenítő nem használ.
2018. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!