Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért igénytelenek a körzeti...

Miért igénytelenek a körzeti rendelők? Ma voltam magánrendelőben ahol szörnyülködött az orvos hogy lehetett olyan töméseket csinálni mint a körzeti. Rossz minőség meg nem illeszkedik a fogszélekhez. És most tömethetem persze újra.

Figyelt kérdés
(kb fogselymezni alig tudok mert beakad a szélekbe pl. )
2018. okt. 17. 16:37
 1/6 anonim válasza:
Mert egy korzetis messze nem keres annyit, mint egy maganorvos, es termeszetesen nem mindegy, hogy valakinek 200.000 vagy 2.000.000 a havi fizetese. Amilyen a fizetes, olyan a szinvonal...
2018. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szomorú ez bár így kidobott pénznek érzem azt amit tömésre költöttem a körzetinél.
2018. okt. 17. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik szomszéd település körzeti fogorvosa családi barátunk, múltkor mondta, hogy mennyire bele van már fáradva, hogy egyszerűen nem tud fejlődni, fejleszteni a rendelőt, mert hiába ígérgetik, nem támogatják őket, pénz nélkül pedig a marha drága új eszközöket, gépeket, anyagokat miből vegyen az ember?
2018. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mi rendelőnk nem teljesen állami mert egy kisebb magánrendelő orvosa csinálja. Fiatal orvosokkal. Szóval tény nem olyan fejlett de ha akarna szerintem fordíthatna rá valamennyi forrást. Persze teljesen igazad van. Csak itt a hozzáállással is bajok vannak. Nem véletlen mentem magánhoz.
2018. okt. 17. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... azért látunk csili-vili magánrendelőkben készült, és egy vagyonba kerülő "csodákat" is! Nem is keveset sajnos.
2018. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen viszont arról nem a magánrendelő tehet hogy az orvos nem simítja a foghoz a tömést meg hogy rés van a tömés tetejénél meg ilyenek. Aztán ha fogselymet használ az ember azon izgul kijön-e a tömés. Na meg a nem megfelelő gyökérkezelésről nem is beszélve.
2018. okt. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!