Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Száj sebészet? Milyen?

Száj sebészet? Milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövő héten megyek száj sebészetre. Hát azt kell hogy mondjam rendesen bevagyok szrva... Soha nem voltam még száj sebészeten. Hatni fog egyáltalán az érzéstelenítő? Nagyon csúnyán gyulladt a fogam. Fáj az állkapcsom tőle. Kicsit be is van duzzadva az arcom. Mennyire fog fájni? Mikkor legutóbb voltam fogorvosnál kihúzták a fogam. 3 érzéstelenítő injekció kellet hogy használjon.

#fog #Száj sebészet
2018. okt. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szájsebészeten másmilyen injekciót használnak, súlyosabb esetekre vannak felkészülve, mint a sima fogászaton. Sok fajta injekció van, nem csak egy. A gyulladt fogat is el lehet érzésteleníteni, csak nem sima Lidocainnal.


Hasonló okból voltam szájsebészeten mint te, pár hete. Igaz, magánrendelésen, de abszolút nem fájt. A legnagyobb fájdalom az injekciók voltak, pedig nekem is gyulladt volt a fogam.

2018. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl leszel rajta, meglátod, hogy nem volt olyan rossz, mint a gyulladt fog fájdalma. Azért mész, hogy jobban legyél, segítenek rajtad. Fogd fel így! Sok sikert :)
2018. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fog fájni mert nekem foggyökér eltávolításom volt és csontot fúrták, mégsem fájt!
2018. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hete voltam szájsebészeten, 3 fogamat húzták ki és cisztákat távolítottak el, maximális mennyiségű érzéstelenìtőt kaptam, mégis nagyon nagyon fájt!!

Nem is tudta teljesen megcsinálni az orvos, azt mondta ha folytatni akarná akkor el kellene altatni, de ugye azt nem lehet pikk-pakk...

Én nem tudom, hogy akiknek a begyulladt fogakat fájdalom nélkül kiszedték, azok hol lehettek, de nekem eddig 3 helyen húztak olyat (ezek nem voltak azok) és mindegyik nagyon fájt!

Azt mondják, hogy ott a gyulladásnál nem hat az érzéstelenítés.

2018. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem tudják kihúzni. Mivel nincs mit kihúzni. Konkrétan egy cérna vastagságú valami maradt meg a fogamból. Beletörőt a kenyérbe 👌
2018. okt. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!