Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Furcsa seb a számban mi lehet?

Furcsa seb a számban mi lehet?

Figyelt kérdés
két napja lettem figyelmes hogy kissé fémes ízt érzek oldalt a számban kör alakban. Egyértelműen tudtam, hogy vérről van szó. Gyorsan meg is vizsgáltam és egy érdekes kör alakú vörös seb van a számban azonban a közepe nem olyan. Csak egy körvonal. Kellemetlen enyhén, azonban nem fáj vészesen. Ecseteltem, kissé mintha jobb lenne de még mindig nem múlt el. Érdemes megnézetnem orvossal?

2018. okt. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rosszabbodik, vagy nem terjed , nem gyullad be(az arcod megdagad) akor ez egy virusos fertözés akár több hét is lehet mire elmúlik. Sajvizzel érdemes öblögetni. Van ecsetelök de azok csak a fájdalmat enyhítik.
2018. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elhalványodott és kezd varasodni, vagy nem tudom. Ilyen fehér bőrréteg épül rá, viszont kicsit begyulladt és érzek egy kis sebet rajta. Ami érzékenyebb mint eddig egy ponton.
2018. okt. 29. 11:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Arcom nem dagadt be a gyulladástól, csak érzem hogy lüktet kicsit. És melegebb azon a ponton a seb mint a többin.
2018. okt. 29. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogorvossal nézesd meg, az nem árthat
2018. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!