Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok-e olyan fogászatot,...

Tudtok-e olyan fogászatot, ahol tényleg jól leszedik a fogkövet?

Figyelt kérdés

Már ne tudom hányadik fogászaton vagyok túl. Az első pár fogamon mindig minden oké, de a hátsó rágófogak mindig olyanok maradnak, és nem kicsit.

Legutóbb mondta az asszisztens, hogy "a hátsókon több volt", azt hittem, "na véééégre valaki, aki tényleg megszabadított tőlük", és aztán másnap megnéztem nappal (előző nap este voltam fogászaton), láttam, hogy hátul szinte semmi sem változott. És ez van mindegyik után.



2018. okt. 29. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenhol leszoktam szedni. Mindenkinek. Plusz egyéni tanácsadás is jár, hogy minél később alakuljon ki újra. Így lenne a normális mindenhol. :)
2018. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Zalaegerszegen az Iván Implantklinikán Pinterics Veronika dentálhigiénikus profi munkát végez. Végtelenül bájos, kedves, precíz, figyelmes, tökéletesen eltávolít minden fogkövet és elszíneződést. Jó szívvel ajánlom őt - az ország távolabbi részéről is megéri elmenni hozzá. Nekem sem tudta leszedni senki normálisan előtte.
2018. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. nov. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!