Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elnyomta a bölcsességfogam az...

Elnyomta a bölcsességfogam az 5. -et?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felül má kinőttek rendben, de alul most nőnek. Bal oldat hiányzik a hetesem sajna:s na de, ott van helye kijönni a b.fognak, pont bejön a 7. helyére, de jobboldalt is úgy nő és asszem eltolta az 5.fogamat picit.

Ki kéne szedetnem, mert jobban járnék azzal mint egy fogszabival. Magándokihoz menjek? Valaki help? Ha még 1 hétig nem megyek sehova, az sokat ront?:( Nagyon félek a fogdokitol is, nemhogy a műtéttől😭 Lehet kérni altatasban?

18/lány


2018. nov. 2. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem íny alatt volt majdhogynem vízszintesen a bal oldali bölcsességfogam,egy pici látszott ki a tetejéből.Addig halogattam a kihúzását hogy nemcsak az előtte lévőt tolta el hanem 4-et is,most oldalirányban is egyik kifelé másik befelé dől,és az egyik magasabb kiáll az ínyből,tehát kitolta őket a helyükről.Emellett be is volt gyulladva,gennytasak alakult ki,ami hihetetlen kellemetlen szájszagot eredményezett..nem elriasztani akarlak,de 30 per

cen keresztül kinlódott vele a doki,négyfelé vágta és úgy tudta csak kiszedni úgy be volt ékelődve,és utána kaparta ki a gennytasakot alóla.Na nekem volt eltörve egyszerre sípcsontom-bokám,és a vádlimba jó félig belevágot egy éles lindab lemez,de az semmi volt ehhez a fájdalomhoz képest mint amikor a fog helyét kaparta,takarította ki az orvos,a gyulladás miatt nem hatott az injekció.

Persze ez nem hetek alatt,inkább hónapok,talán évek alatt alakult így ki.Ennek ellenére javaslom minél hamarabb szabadulj meg tőle.Én azóta kihúzattam minden bölcsességfogam,azok 10 másodperces fájdalommentes húzások voltak.

2018. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!