Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi egy felnött fogszabi...

Mennyi egy felnött fogszabi felsö iv, és felrastol, vizsgálatol egészen a havi kezelésekig?

Figyelt kérdés
fogtorlodásom van, ezért mélyharapás is. Elég kapamfogaim vannak és zavar. Most felnött koromra jutottam oda h kitudjam fizetni viszont fél milliokat nem akark rá kiadni. Nyilván korrekt választ a szakember fog rá adni, de mégis szeretnén tudni hogy manapság 2018- ban milyen árban mennek ezek. Egy sima fém küszulékre mondtak nekem 120 ezret (csak felső) . Mikor meghallottam kedvem is elment tovább nem kérdeztem pedig van tovább is. A havi kezelések. Ezekröl mit tudtok, miböl áll, és mennyibe kerulnek? Ha esetleg van itt aki pécsi baranya megyei, az ajálhatna is orvost. 26/F
2018. nov. 2. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesirási hibákért, betukihagyásokért elnézést, remélem azért olvasható, és kivehető, hogy mit akartam
2018. nov. 2. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig fél milla amibe bele fog kerülni,de ha csak 120E a készülék lehet a végére csak 350E lesz. De ez az egész 2 éves hordás végére kerül ennyibe,általában a havi vizsgálat 5-7-10EFt. Nekem a fém készülékem alulra 160E volt,felülre 190E a porcelán, 10E a konzultációk,plusz előtte hónapokig míg jártam ilyen olyan vizságlatokra,röntgen,kezelésiterv,ezaz összesen volt vagy 60E, és nekem műtét is kell a harapás miatt ami egyenlőre ismeretlen áron van 200E-500E-ig bármi lehet. És akkor még ki tudja,hogy lesz-e egyéb költség. Alap esetben egy felnőtnek Budapesten,magán dokinál 500E-1millióig terjed.
2018. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azta k.... ezt most nem mondod komolyan? A havi max 10 ezer forintos dijakkal nincs bajom, de ilyen egyszerre 60 ezer forintok mire? Ez egy vagyon
2018. nov. 3. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nme egyszerre kellett fizetni a 60E-et ami amúgy szerintem több is volt,hanem szép lassan . De ilyen első konzultáció plusz röntgen,kezelési terv,lenyomatvétel stb biztos van 30E akárhová mész. Nekem kicsit speciális az esetem ezért jött erre még jó pár ezer ft.. végre elértünk a fogszabályzó felhelyezéséhez, de szerintem megéri :)
2018. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp megéri, mert szeretnék szép mosolyt, igenis megitélik az embert ha tetszik ha nem. Bele fogok vágni.
2018. nov. 3. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!