Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogászatokra átlag...

Magán fogászatokra átlag emberek is járnak, vagy csak jómódúak?

Figyelt kérdés
Pl nem néznek le egy szegényebb embert ott, aki mondjuk havi 150et keres? Még mielőtt beírná valaki, hogy honnan tudják, ha valaki kevésbé tehetős: öltözet, ékszerek, szívinfarktust kap, ha meghallja, hogy ott kéne hagyni 200k-t stb.

2018. nov. 3. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Átlagemberek is járnak. Lehet, hogy nem a legelitebb csilivili helyekre, amik kétszer olyan drágák, mint a többi. Az árakról azért tájékozódj a honlapjukról.
2018. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Átlag ember vagyok, kizárólag magánba járok és a gyerekeket is magánba viszem.

200 fölött pótlásokra hagy ott pénzt az ember.

2018. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem olyan 400-at kéne otthagynom kezdésként. Félre van téve bőven az ára, csak kicsit urizálásnak érzem. De sztk-ban is ugyan ennyire jönn ki a dolog, csak sokkal tovább tartana.
2018. nov. 3. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Járnak hát. Én jól keresek, de legutóbb c&a-s farmerben és h&m-es felsőben voltam fogászaton, az ékszereim pedig általában bizsuk. Ne menj szakadt ruhában, és senki meg nem mondja, mennyit keresel.
2018. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy szegény embernek általában még ilyen c&a, h&m-re se telik.
2018. nov. 3. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is magánba járok (mostanàban elég gyakran sajnos), de meg nem tudnám mondani senkiről, hogy milyen életszínvonalon él, de amúgy mindenki full átlagembernek tűnik.

De azért érdekelne, hogy mégis mi kerülne neked ennyibe....

2018. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fogszabályzó. Olyan 6-700k a komplett procedúra.
2018. nov. 3. 15:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyne járnának. Meg államiba is járnak átlag emberek.
2018. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért vetődött fel bennem a kérdés, mert itt Pesten általában csak puccok magánorvosi rendelők vannak.
2018. nov. 3. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha megvan rá a pénzed, akkor mégis mitől tartasz? Hogy a fogorvosnak nem lesz elég jó a te pénzed? Vagy a betegtársak csúnyán néznek rád a váróban?
2018. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!